Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a kártyák...

Szerintetek ezek a kártyák megjósolnak bizonyos politikához köthető eseményeket, vagy csupán véletlenről, csalásról van szó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Amikor a cikkek készültek, Trump még nem volt hatalmon:

[link]


A kártyán rajt van az a mondat amit Trump többször is mondott.


De számomra ez a legdurvább:

[link]


Szerintetek?



2017. jún. 18. 15:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Az is lehet, hogy az adott terrorista épp játszott azzal a kártyával és abból merített ihletet, hogy mit kéne szétrobbantani. Más kérdés, hogy már kb mindenről készült kártyajáték, ezért ha bármi történik, akkor egyből rá lehet fogni, hogy megjósolta a jövőt. Ha pedig ennyire babonás vagy, akkor nem kicsit vagy hülye.
2017. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még egy érdekesség:


Az ILLUMINATI szót írd le visszafelé, tedd utána, hogy .com, és írd be a böngészőbe.


itanimulli.com


Hova vitt a cím?


[link]


"Tevékenységi körébe tartozik a külföldre irányuló rádiófelderítés tervezése, koordinálása, irányítása, beleértve az internetes forgalom ellenőrzését, valamint a hazai információbiztonság (INFOSEC) védelme, a kriptográfia, azaz a külföldi rejtjelfejtés és a hazai rejtjelzés biztonságának védelme."


Ők ne tudnák, hogy szórakoznak az oldalukkal? Nem tudom... Érdekes.

2017. jún. 18. 15:38
 3/5 anonim válasza:
100%
Érdekes, bárki vehet DNS címet és átirányíthatja bárhova. Ne legyél már ennyire hülye.
2017. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nézegettem már ezeket a kártyákat én is akartam venni is hogy tesómmal játszunk mikor épp itthon van de mocskos drága. Amúgy érdekesek foglalkoznak vele többen is hogy nem mostanában adták ki

és egyre több lap valósul meg a valós etben is. Nem tudom hogy maga kártya adja e az ötletet vagy fordítva. Ez is olyan mint a tyúk és a tojás szindróma. De minden esetre érdekesek az egybeesések. Ha nagyon érdekel akkor nézz szét youn ott van több magyarnyelvű videó is ahol ezzel foglalkoznak.

2017. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg énis csinálhatnák úgy hogy a tegnapról ma csinálok kártyákat és azt mondanám hogy tegnapelőtt megjósoltam a tegnapot. Ha érted mire gondolok.
2017. jún. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!