Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy h követ valaki?

Miért érzem úgy h követ valaki?

Figyelt kérdés

Az elején mondom, hogy aki nem hisz benne az ne írjon! Inkább tartsa meg a véleményét...


Már hetek óta érzem, hogy valaki követ. Valamikor érzem h nincs mellettem de szerintem most is a közelemben van...ez egy szellem lehet? Szerintetek segítséget akar? Hogyan beszéljek vele vagy valami?

13/L


2010. máj. 19. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen paranoiás vagy.. :/
2010. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Az elején mondom, hogy aki nem hisz benne az ne írjon!"


- Miben? Abban, hogy valaki követ?


Akkor nem tudom, mit írjak...

2010. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ő az őrangyalod lehet valószínűleg.
2010. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Benne van a pakliban, hogy az őrangyalod követ mert, vigyázni akar rád! DON'T FEAR!
2010. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Giovanni ***** válasza:
65%
sztem egy pedo maci o.O
2010. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg inkább az van a pakliban, hogy jó úton haladsz valami személyiségzavar kialakulása felé....ezek az első jelek, fordulj orvoshoz.Persze tudom, most jön a hiszti szöveg, h "demegmondtam hogy neírjá ha nem hiszel benne, mert ez 1 szellem balblabla.." Viszont ha majd pár év múlva ott csücsülsz a pszichiátrián, akkor talán emlékezz vissza rá,h időben is tehettél volna valamit...
2010. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Menj el egy aurafotózásra, ott lehet látni, ha valami oda nem illő dolog van. Az őrangyalod is veled van, ám ez nem ő lehet, mert az őrangyalod jelenléte nem okoz ilyen pánikszerű, torokszorító érzést, amikor érzed a jelenlétet. Ez viszont igen. Úgy látom, hogy egy lehajtott fejű, nem épp jóindulatú, valamikor férfi testben élő szellem. Nem segítséget akar konkrétan, hanem gazdatestként használni.
2010. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Milyen filmeket szoktál nézni? Vagy ilyeneket olvasol vagy hallgatsz? Ettől simán kialakulhat hogy az ember ok nélkül azt hiszi követi valaki. De lehet hogy jobb ha elmész pszichiáterhez. Mielőtt még súlyosbodik a helyzet.
2011. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!