Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akartál valaha halhatatlan...

Bóna Barbara kérdése:

Akartál valaha halhatatlan lenni? Vagy újra kezdeni az életet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Újrakezdeni egy újabbat igen de hogy hallhatatlan??Nem kívánnám hogy örökké tartson miértelme lenne...mégcsak az kellene.
2010. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Ezt hallom ilyenkor:

Brian May (from Queen): Who Wants To Live Forever (When Love Must Die)

Nem, nem akartam, de mit tegyek; halhatatlan vagyok, veletek együtt. Mivel a test elporlad, újra visszatérünk.

Ha most fáradt vagy (én is) és azt gondolod, hogy nem, nem soha én magamtól aztán hatökörrel sem... akkor is majd kipihened magad, téblábolsz, beszélgetsz és vissza fogsz jönni Te is.

2010. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jajjj,dehogy! :D nem vagyok én hülye! :DDD
2010. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

voltak gyerekkoromban időszakaim amikor kisebb időkre újra akartam kezdeni, pl 1 héttel viszsamenni, és tanulni a dooglozatra :D meg nem felgyújtani az iskolában egy szekrényt XD

de azért halhatatlan nem akartam lenni soha.. és most már nem is akarok.. és újrakezdeni sem.. semmit. én azt hiszem minden úgy történt eddig ahogy lennie kellett.. nem mondom hogy mindig élveztem, de többé-kevésbé elégedett vagyok a mostani önmagammal... ha bármit is a jelenlegi tudásunkkal újrakezdenénk, akkor már nem úgy cselekednénk mint elsőre, és az olyayn mintha nem is teljesen mi lennénk, végül kiismerhetetlenné válnánk, talán magunk sem tudnánk milyen emberek vagyunk... néha jó és néha rossz, de fontos dolog így a felejtés... ugye keresztényeknél van úgy hogy 1000 év meg megtisztulás, aztán jövünk vissza újra csecsemőként.. azt hiszem, bár nem ástam bele magam túl mélyen a témába, de sok más hitben is van reinkarnálódás, újrakezdés... viszont egyiknél sem emlékszünk az előző életünkre.

2010. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%

Halhatatlan nem akarok lenni. Egyszer úgy is mindennek vége lesz, de minden vég egy új kezdet...

Újra kezdeni se szeretném, viszont van pár dolog, amit másképp csináltam volna, de ez most már így alakult, a múltat nem lehet megváltoztatni

2010. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vámpír akartam ,akarok lenni ,
2010. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én halhatatlan vagyok, eddig még semmi sem tudott megölni, pedig próbáltam már a kötelet is.
2011. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!