Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akarnál halhatatlan lenni, ha...

Akarnál halhatatlan lenni, ha lenne rá mód, vagy inkább választanád a normális életet?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy többször nem lenne ilyen lehetőséged
2011. júl. 25. 00:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én azért választanám a hallhatatlanságot, mert izgalmas lenne megszerezni. (és nekem, a senkinek sikerült végül hallhatatlannak lenni, biztos van még 1000 ilyen, úgyhogy nem unatkoznánk).


De azért részletezd, hogy mit értesz azon, hogy hallhatatlan. Én lazán halálramérgezem magam, ha megunom, vagy bedaráltatom magam, hogy a hallhatatlanságom ellenére is meghaljak. Ja és akkor nem akarok hallhatatlan lenni, ha kényszerzubbonyba lennék, az úgy nem klafa.

2011. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én igen, akarnék halhatatlan (egy darab L-lel kedves első) lenni, több okból is:


- egy rakás olyan célomat tudnám megvalósítani amelyek eléréséhez amúgy nem lenne elég időm (igaz hogy ugyebár lassan)

- nem kéne a jövőbeli nyugdíjam miatt aggódnom

- örökké fiatalnak lenni jó dolog :)


Persze csak úgy vállalnám be ahogy az első írta: ha én úgy érzem bármikor véget vethessek az életemnek önként (előbb utóbb eljönne ez is mivel szépen lassan mindenkim meghalna és ezt egyre nehezebb lenne feldolgozni).

2011. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

hmmm...ez tényleg nehéz...kérdés

Elsőre ezt gondoltam: hát persze!!!:DD

De ha belegondolok, hogy esetleg összeismerkedsz valakivel...ha csak haverok lesztek..ha szerelmesek..ha stb..nagyon nehéz lenne feldolgozni azok halálát..

aztán jönne az hogy ha megismernék a "következő generációbol" megintcsak haverokat..szerelmeket..nem mernék velük úgy lenni hogy ne az járjona fejemben ha rájuk nézek, hogy az ő életük véges...az enyém pedig nem

2011. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Persze. Ez az egyik "titkos vágyam" egyébként. :D

Az élet túl rövid, és nem tudsz mindent felfedezni. Rengeteg dolog van amiről nem tudok, és talán ennyi idő alatt mindenre választ találnék.

2011. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha örökre 30-35 éves maradnék. Aszottan valahogy nincs kedvem eltengődni az örökkévalóságig.
2011. júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedves első és második! Ha a halhatatlanságot választjátok, már nem tudtok meghalni sehogy, örökké fiatalok lesztek (már ha most azok vagytok), viszont lehet, hogy ti viszitek tovább a generációt
2011. júl. 25. 10:22
 7/25 anonim ***** válasza:
Jaja,f*sza lenne.Olyan lennék Mint HANKOOK.(VAGYIS CSAK HASONLÓ,MERT Ő ERŐS IS ÉS TUD REPÜLNI,DE Ő IS halhatatlan)
2011. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Jaja f*sza lenne.De ha csak nem öregednék(max 25-30 év)Olyan lennék mint HANKOOK(vagyis hasonló mert ő tud repülni és erős is,de ő is HALHATATLAN.
2011. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
ja.tök jó lenne halhatatlannak lenni xDde lehet h egy olyan 200-250 év utén megunnám xD :D
2011. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
*után :D
2011. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!