Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek? Már sok ilyen...

Valaki Renáta kérdése:

Szerintetek? Már sok ilyen oldalon jártam mint ez. Akármilyen "misztikus" is legyen a téma, mindenhol ugyanazzal a rétegződéssel találkozom, mint a társadalomban.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincsen más séma, és ez az oldal is arra "nevel" hogy mondj véleményt másokról. Miközben éppen csak a lényeg veszlik el.

Pontok, pénz, tudás, kinézet stb. szerinti mérce.


Ez a rendszer "biorobotokat" nevel az emberekből, akik már önállóan gondolkozni sem mernek, csak a mások által megfogalmazott "törvényeket" szajkózzák és úgy érzik vissza kell húzni azt aki erre nem hajlandó.


Akik pedig segíthetnének nem teszik. Miért is tennék? Hisz a tudás hatalom. Ott az előny, ahol az információ és ugye előnyben lenni jó. De! Senki sem szabad igazán...


Minden jót mindenkinek.


2011. aug. 9. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Általánosítassz...van igazsőág abban amit írsz de nem egészen ugyanis én itt a neten is találtam olyan cikkeket,fórumokat oldalakat ahol nagyon érdekes témákat feszegetnek akár misztikust akár mást és igen elenyésző mértékben fedeztem fel h átmentek volna a beszélgetések pocskondiázásba.

Ellentétek persze mindig lesznek de ha valaki jó vitapartner akkor előpbb utóbb kilehet hozni a beszélgetésből valamit ami hasznára válik másoknak.

Én is tettem már itt fel olyan kérdést ami erős ellentéteket váltott ki.Eleinte elindult a szokásos adok kapot aztán több odlalas fejtegetés lett a témából:)

Igen valahol a rendszer nagyon rossz meg a világ is...de teljes jót sosem fogunk elérni és a rossznak is van értelme valamilyen szinten.

Persze nyilván nem mindegy milyen szinten.DE kár fejtegetni miért is van az ami most ez több éves folyamat eredménye,az istenített technika,valahol elveszik az ember...

De azért a középutat meglehet találni valamennyire:)

Szabadság...érdekes fogalom...mindenki maga gondolkodjon el rajta.

2011. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. aug. 10. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2011. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!