Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az érzelmi telepátiát lehet...

Az érzelmi telepátiát lehet tudatos üzenésre használni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 04:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem és nem . Ez két különböző dolog. Keress fel privátba . Eltom mondani hogy és min kell a telepatikus módszereket használni.
2017. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Eleve a telepátia sem létezik.
2017. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
57%
Nem értem, hogy írhatja valaki azt ebben a topikban, hogy telepátia nem létezik. Eltévedt bárányka. Pedig bizony létezik. Számtalanszor megtapasztaltam és vissza is igazolódott. A kérdésre a választ viszont sajnos nem tudom, de ezt le kellett írnom, annyira zavart.
2017. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted létezhetnének ragadozók, ha a telepátia lehetséges lenne? Melyik zsákmányállat várná meg, hogy egy ragadozó becserkéssze, ha már messziről megérezhetné a tudatát? Ha lennének plusz funkciók, akkor azt az élővilág már régen hasznosította volna.


Telepátia nem létezik, amit tapasztaltál az mindössze hallucináció.

2017. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
50%
persze te jobban tudod biztos..
2017. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
28%
Egyszerűen sokkal valószínűbb magyarázat, mint hogy olyan képessége legyen aminek soha senki nem volt képes még a létezését sem bizonyítani.
2017. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
30%

nyilván nem működik mindenkinél ,de vannak róla elég hiteles beszámolók..

én se hinnám el alapból , de mivel már tapasztaltam hasonlót , ezért elhiszem h lehet másoknál is. CSak gondold át az agyunk elektromágneses hullámokat bocsát ki , sőt az egész testük simán lehet h a hasonló vagy épp az ellentétes hullámokat valaki tudja érzékelni.. Sztem van benne logika.

2017. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Amit telepátiának gondolnak az ezósok, az sem az, legalábbis nem a szó szoros értelmében. Akik jól ismerik egymást, nagyon egymásra vannak hangolódva, vagy egyszerűen csak nagyon hasonló az észjárásuk, azok képesek megsejteni, mire gondol a másik. Tudatosan üzenni viszont nem lehet így.
2017. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
10%
A telepátia létezik, de laboratóriumi körülmények közt gyakorlatilag lehetetlen ezt bebizonyítani ismételt kísérletekkel. Általában szoros kapcsolatban állóknál spontán jön létre, amit szándékosan nehéz előidézni. Többnyire nagy érzelmi kitöréseknél jön létre, ami lehet pozitív és negatív is, és hatalmas energiák szabadulnak fel ilyenkor. Szerintem ennek van fizikai korláta, és kb. 1 méterig működik, aminek akár üzenetértéke is lehet.
2017. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
24%
A telepátia igen is létezik! Én pl. bárkit zavarba tudok hozni tevékenysége közben bármit csinál. A pénztáraknál figyeltem fel erre a képességemre, már sok éve. Kiszemelek valakit a sorban állók közül, és úgy borogatja fel "véletlenül" a szalagra rakott holmikat, mint dühödt bika a szalmabálát! Jó hecc szokott lenni, mikor egy filigrán hölgy tök vörösen hagyja el a pénztárat. Közben még a fizetéssel is problémái vannak.
2017. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!