Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti is beleláttok egyesek...

Ti is beleláttok egyesek életébe, "tudtok" róla olyan dolgokat amit nem is tudhanátok?!

Figyelt kérdés
Egyes embereknél ez különösen erős, odáig elmegy, hogy megmondom milyen a szobája, másoknál az érzelmi előéletét tudom szinte szó szetint "elmesélni". Egyesekre viszont totál "vak" vagyok. Hogy is van ez..?

#látó #előélet #egyéni múlt #titkok tudása
2017. júl. 13. 00:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a viccet félretéve: személyes kontaktusról van szó. Olyanokkal fordult elő akikkel személyesen találkoztam. Általában, amikor ez előfordul, a lakókörnyezetüket szoktam látni elég gyakran. Ez volt a leginkább. De nem vagyok ám cirkuszi mutatványos nem kellene ezt csinálni, hogy kihívsz meg bizonygattatsz. A kérdés ugyanis nem az volt, hogy hiszel-e nekem. Arra én nem voltam kiváncsi. 8-as volt az egyetlen, aki a kérdésemre válaszolt, és aki az erősebb-gyengébb személyiségekről beszélt, nekik köszönöm.
2017. júl. 17. 23:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!