Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti is beleláttok egyesek...

Ti is beleláttok egyesek életébe, "tudtok" róla olyan dolgokat amit nem is tudhanátok?!

Figyelt kérdés
Egyes embereknél ez különösen erős, odáig elmegy, hogy megmondom milyen a szobája, másoknál az érzelmi előéletét tudom szinte szó szetint "elmesélni". Egyesekre viszont totál "vak" vagyok. Hogy is van ez..?

#látó #előélet #egyéni múlt #titkok tudása
2017. júl. 13. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ja. Hallottam már ezt azt, de nem adom tovább, amíg nem kérdeznek róla.
2017. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mesélj valamit rólam :)
2017. júl. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mesélj rólam valamit, erre kíváncsi vagyok.

Náczi László ( a vezetéknevem sajnos valós ), 1985 09 16


Hajrá! :)

2017. júl. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3


A jelenlegi antiszemitázós globál-kultúrában ez egy nagyon menő vezetéknév... :DDDDD

2017. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nem csak tőled függ. Vannak nagyon nyílt és teljesen bezárkózott emberek akik markánsabb, erőteljesebb személyek még ha csak tudat alatt is de nem engedik h csak úgy olvasgass bennük :DD

u.i.: privátban esetleg tudnál rólam mondani valamit? :)

2017. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező neked valami természetalatti képességed van? 😨 Ezzel szemben én csak pletykákat ismerek erről arról. 😏

Rólam is mondj már valamit. Én is mindent tudni akarok magamról.

Egy kis segítséget: 66 éves vagyok nevem felhasználóként változik. Szeretem a világvégével kapcsolatos dolgokat és antihős rajongó vagyok, de ugyanakkor nem kedvelem a szektákat, mint mondjuk a vallás + a Biblia sem szent számomra. Előéletem nem makulátlan, emellett kedvenc számom a 666, de ugyanakkor nem vagyok sátánista. Humorérzékem kifinomult, például viccesnek tartom amikor valaki elesik megbotlik vagy hanyatt vágja magát.

A választ előre is köszönöm. 😇

2017. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 tenyleg kifinomult :D

666 eves kort meg kell elned es aztan annyinak maradni

de maradhatsz 66 nal is csak igy mindeg reszegesen kell latnod mintha 3 6os lenne

2017. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég sok minden feltételezhető ránézésre egy emberről, minden bizonnyal ennek a technikának egy részére jöttél rá magadtól. [link]
2017. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

#7

Én részegen a 3-ast nyolcasnak látom. 😏

2017. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8-as köszi! Ezt nem ismertem.

Többiek meg nagyon viccesek. Ja nem.

De mondok mégis: Egyik vicceske: nagyon hirtelen kopaszodtál meg és rohadtul zavar téged.

Másik: " Engem az élet nevelt" van a facebook profilodon az "iskolák"-nál.

Az első állítás egy "látás" volt, a második pedig cold reading. Csak nem testtartásból.

2017. júl. 17. 23:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!