Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lehet egy nagyon buta kérdés, de kíváncsi vagyok ki hogy látja ezeket a dolgokat.

Egyszer egy másik bőrben újjá születünk szerintetek?



2017. júl. 17. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
senki sem tudja. nincs semmi bizonyiték rá. Ha valaki mást állit neked az vagy hazudik vagy pedig hulye.
2017. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Konkrét bizonyíték egyik vallás tanításait sem támasztja alá. Hogy mi van a halál után, azt csak akkor tudjuk meg, ha mi is meghalunk (már ha van valami).
2017. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs. Ha megdöglök akkor az örökre szóljon, jönne vissza a f.aszom idd megint lehúzni egy egész életet. Annyira nem nagy fun..
2017. júl. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha van élet a halál után, akkor nincs halál...!

.

Különben is kétszer hal meg az ember:

- először, amikor eltemetik,

- másodszor, mikor elfeledik.

Az első halál tehát túlélhető, a második végleges.

2017. júl. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 vantel ***** válasza:
Szerintem teljes megsemmisülés van.
2017. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondold el , előtte mi volt amig meg nem születtél? Na az van.
2017. júl. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért, előtte talán van? :)
2017. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A hal után van élet. De hogy a halál után van-e... Valójában persze mindenki tudja, hogy nincs.
2017. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szenes43 ***** válasza:
Gondolkoztam logikusan,néha szoktam és arra jutottam hogy minden létező történés így a születés örömteli pillanatában ott van az elmúlás szomorú pillanata is.A Jin-Jang szimbólum jól ábrázolja. Most továbbgondolva akkor az elmúlás pillanatában benne kell lenni egy újraszületés szükségszerű meglétének is. Az időpontot nem tudom hiszen az ismert idő csak ebben a dimenzióban működik. Azt hiszem aki dialektikusan gondolkodik az hasonló eredményre jut.
2017. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Osztom a hármas véleményét. Sokkal jobban esne egy kis nyugalom, az sem igazán zavarna ha örökké tartana, legfőképpen hogy létezésem hiányában nem is igen zavarhatna semmi. De tartok tőle hogy ez nem ilyen egyszerű.
2017. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!