Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakivel megtörtént már?

Valakivel megtörtént már?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy közmondás:" mindenki azt kapja , amit érdemel"

Volt már valakinek ilyen? Már mint, valami jó dolgot tettél és idövel visszakaptad, vagy ellenkezöleg rosszat tettél és visszakaptad.

Tudtok nekem írni jó és rossz tetteket, amit "vissza kaptatok" az élettől?



2017. júl. 21. 08:21
 1/4 anonim válasza:

Ugyan nem velem történt ez meg, de velem csesztek ki többen, és a karma nekik adta ezt vissza.

Többen csúfoltak tavaly amiatt, hogy nem tudok lovagolni, minek vettem fiatal lovat stb.De ezt mind nagyon durván, mindegy, most nem részletezném.

A lényeg, hogy mindenki visszakapta, többen a szemem láttára.

A lány, aki előttem röhögött ki mindkét nap ki kett zárva a versenyszámából.

Egy másik lány hatalmasat esett.

Volt, akinek lesántult a lova.

Stb.

Meg az osztályom is csúfolt.

Ők is ugyanígy visszakapták.

Szóval én hiszek a karmában.

2017. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thoomas26 ***** válasza:

Ez a létezés egyik alaptörvénye. A fizikai testben létezésnek ez az egyik fő célja, rendeltetése. Hogy az itt jelenlévő rossznak köszönhetően legyen lehetőségünk választani a szabad akaratunknak megfelelően a jó és a rossz között. Hiszen ezt csináljuk minden egyes tettünk, gondolatunk előtt; döntünk arról hogy a jót vagy a rosszat válasszuk vele. Tehát hogy nekünk és másoknak azzal jót vagy rosszat teszünk. És hogy ennek érezzük a súlyát is, minden esetben azt kapjuk vissza, amit korábban másoknak okoztunk. Ez olyan, mint a gravitáció, mindenki esetében hat, ha hisz benne, ha nem, ha tud róla, ha nem.

A nagyobb dolgokat általában a következő testet öltésünk alkalmával kapjuk vissza. (A két élet között teljes tudatában vagyunk annak, hogy hogyan is viseltettünk mások iránt, s tudjuk nagyon jól, hogy olyan életet kell magunknak elterveznünk és választanunk, ahol ezúttal az "ellenkező oldalon" kell álljunk.)

A "kisebbeket" sokszor már ebben az életünkben is visszakaphatjuk. Ám ez egyénenként változó. De alá kell húzni, hogy elkerülni senki nem tudja mindezt, csupán idő kérdése. Enélkül ugyanis nem jutunk előbbrébb a lelki fejlődésünkben, s ezt odaát tudjuk nagyon jól.

2017. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt majd csak életünk végén fogjuk tudni megállapítani.
2017. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ennèl bonyolultabb. Vannak jók ès rosszak de ezek csak szemszögek amiket használnak.
2017. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!