Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok veletek megtörtént...

Tudnátok veletek megtörtént paranormális dolgokat mondani?

Figyelt kérdés

csak mert imádom olvasgatni :D

Na az enyém:Volt az hogy olyan 6-7 éves lehettem,amikor este anyummal aludtam,csak a kályha világított..Ekkor egy szerencsétlen parfüm leesett a szekrényről magától..Szerencsére nem tört össze,de én ilyen picikén úgy összefostam magam mint a bánat..

nem volt kinyitva ablak egy cseppet se hogy huzat legyen..és még arra vagyok kíváncsi,hogy ki látott kiskorában szellemeket? Köszönöm ha elolvastad



2017. jún. 22. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
miért kiskorában? felnőttkorban is lehet látni
2017. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igaz..Akkor az is :D Elnézést
2017. jún. 23. 00:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy egy hónaapja használtam a metsző ollómat. Letettem a kerti szekrény tetejére 5 perc múlva el akartam tenni a helyére, de se híre se hamva és azóta se láttam. Ki érti ezt.
2017. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a dédmamám elment közöltünk, rá néhány héttel láttam őt az egyik ?lámpakörtében? És beszélt hozzám. Még általánosban kértük az egyik szellemet hogy ha itt van küldjön egy jelet, és ( mivel mosdóban csináltuk, mert mindenki szüneten volt) a mosdkagylóra tett wc papír leesett! Nem volt huzat, nem fújta meg senki. Aztán az egyik wc fülkébe beraktunk egy tollat, becsuktuk, újra kértük. Mikor kinyitottuk, nem volt ott semmi, csak maga a klotyó. Ugyanez az osztálytársam mesélte hogy kb 3 éves korában látta a meghalt dédipapájat a bicója mellet. Aztán ez megismétlődött nála 7 évvel később is, kérte a dédijét és most nem csak látta, hanem a bicikli melletti hatalmas polc is felborult.

Ezek történtek velem és a barátnőmmel általánosban. Még annyi, hogy gyakran láttunk mindketten árnyakat, volt teljesen idegen érzéseink. Remélem jól szórakoztál ;)

2017. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#1. Azért kiskorában, mert állítólag a gyerekek fogékonyabbak a szellemekre, de igen, felnőttek is állítják, hogy láttak.


Én nem mondanám paranormálisnak, én olyan beállítottságú vagyok, hogy "biztos van rá logikus magyarázat", de a következők történtek:


Tesómmal TV-t néztünk, és a TV tetjén volt egy újság. Én nem láttam, csak a nővérem vette észre, de állította, hogy hallott egy halk pukkanást, az újság lapja felemelkedett, majd visszahajolt magától. Szerintem lehetett statikus töltés a TV képernyőből, de a nővérem megijedt. :)


Ez viszont velem történt. Tök egyedül voltam otthon, és gépeztem, este kb. 8-9 óra lehetett, és már sötét volt. A fürdőszobában egyszer csak magától lehúzódott a WC. Nem csak egy kicsit loccsant egyet, mintha túltelítődött volna a tartálya, hanem rendesen, mint amikor valaki elvégzi a dolgát, úgy húzódott le. Mit nem mondjak, megrémültem.


Továbbá van még egy dolog, amit nem tudok hová tenni. Kb. két évvel ezelőtt, októberben rohatnam haza, mert ágymatracot vásároltunk, és oda kellett érnem, amíg megérkezik a szállító. Délután volt, és már sötétedett. Egy olyan helyen jártam, ahol 2 tízemeletes ház volt előttem nem sokkal. Ahogy mentem, felnéztem az égre, és megpillantottam két "fényt", kb. 2 mp-ig láttam őket suhanni az égen, elől egy nagyobb, hátul meg egy kissebb, utána a tízemeletesek kitakarták őket. Úgy becsültem, hogy alacsonyabbban vannak, mint ahol a repülők szoktak repülni. Először azt hittem, hogy meteor, és vártam, hogy majd lesz valami robaj, de nem hallottam semmit, és jobban siettem, hogy átérjek a tízemeletesek túloldalára, hátha még látok valamit, de ott már nem láttam semmit.

2017. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy őrangyalom. Talán 4 éves lehettem, amikor először megjelent. Teljesen fekete női alak, fiatal, szép test, de van két szarva és a szemei vörösen izzanak. Elég ijesztő, és teljesen lebénulok, amikor megjelenik. Amikor először megjelent, azt kérdezte, kérek- e vizet. Épp szomjas voltam, de sötét volt, és nem mertem kimenni a konyhába. A nőnek nem tudtam válaszolni, mivel teljesen béna voltam a jelenlétében. El is tűnt, el is felejtettem. 12 év múlva jött el ismét. Szakított velem a barátom. Akkkor éjjel megjelent az ágyam mellett a nő, és azt kérdezgette, hogy segítsen-e. Ismét bènultan feküdtem, nem tudtam válaszolni, de gondoltam, hogy igen, jól jönne a segítség. A következő kapcsolatomból már házasság lett. Kb. 10 éve nem öltött már testet, de néha érzem, hogy velem van. Egy másik sztori, hogy a szomszédunk barkácsolás közben halt meg. Megszédült, elesett, beverte a fejét. 3 nap múlva törték rá az ajtót, amikor már éreztük a hullaszagot. Utána még nagyon sokáig lehetett hallani kalapálást. Egy 10 emeletes panelházról beszélünk. Az egész házban lehetett hallani, de nem találtuk, ki kopácsol folyton. Beköltözött a lakásba egy idős hölgy. Miután leestek a polcai és összeomlott a gardróbja, megkérdezte, hogy mégis mi történt ebben a lakásban. Elmondtuk. Hazament, és határozottan megmondta, hogy ez mostmár az ő lakása, menjen innen. Azóta megszűnt a kalapálás.
2017. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Én egy nagyon durva dolgot láttam kisgyermek koromba. Egy láthatatlan erő fogott össze két szerencsétlen kutyát.

Azok el akartak távolodni egymástól, de képtelenek voltak rá. Látszott rajtuk, hogy már eléggé frusztráltak.

Amikor az egyik elindult, a másiknak követnie kellett háttal. Két kuvaszról van szó és egymásnak háttal álltak.

2017. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ez igaz. De én pl. gyerekkoromban nem láttam semmi ilyet, felnőttkoromban kezdődtek az események.
2017. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Kicsi voltam olyan 7-8 éves, tesómékkal elterveztük, hogy megvicceljük pár barátunkat. Bátyám csinált konkrétan egy sikoly jelmezt (tudjátok mint ami a filmben is van). Elhívtuk a barátokat, én meg a fiatalabbik bátyám kint beszélgettünk, játszottunk az utcán a többiekkel, az idősebbik tesóm meg bement átöltözni, felkapta a kaszát és kisurrant hátul a kertbe. Az egészből nem lett semmi mert útközben megbotlott és eltaknyolt, a csuklya meg leesett a fejéről és a többiek látták az arcát xD na de most jön a lényeg.. még ugyan ezen a napon, hárman bent ültünk a szobában, sötétedett.. asszem gazdálkodj okosant játszottunk de én azt utáltam ezért volt, hogy sétáltam egyet a házban.. aztán amikor kinéztem az ablakon.. ott állt valaki az utcán és nézett.. pontosan ugyan olyan jelmez volt rajta mint ami bátyámon volt. Berohantam a szobába de ott volt mindkét bátyám. Mondtam mi van, erre rohantak ők is az ablakhoz. Idősebbik tesóm felvetette az ötletet hogy lehet fater az, megakar minket viccelni ezért megnézte, hogy megvan e a jelmez és meg volt, ott volt ahova rakta. Fater meg bent ült néztr a tv-t a másik szobában.. mire megint néztük volna, hogy ki az addigra eltűnt. Nem tudjuk ki volt, a barátaink biztosan nem mert egyik sem volt olyan magas + a jelmezt sem 2 perc össze rakni de inkább a maszk a lényeg, azt biztos nem csinálták meh ennyi idő alatt. Mivel mi titokban tartottuk, hogy mit tervezünk ezért az is kizárt, hogy valaki akinek elmondtuk volna, megakart viccelni minket.
2017. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Első látogatás az exemnél: Az ebédlőben ültünk és ahogy néztem a velem szembe lévő falat (ott csak képek voltak) rossz érzés fogott el. Nem emlitettem senkinek. Sosem szerettem az ebédlőbe tartózkodni. A fal túloldalán a spájz volt, amit a kertből lehetett csak megközelíteni. Rossz érzés fogott el, mikor oda bementem, sőt. Volt párom és családjánál töltött 3. alkalom után után elmondtam barátomnak a tapasztalatokat és hogy ez mi?! Mondta, hogy a volt tulaj a spájzban akasztotta fel magát....


A másik eset is náluk történt. Egyedül voltam náluk. Vártam haza. Feküdtem a szobájában és néztem valami filmet. Egyszer csak nagy csattanast Hallottam. Mintha valaki erőből kivágta volna a bejárati ajtót. Gondoltam párom ért haza..igaz eléggé hangosan. De nem, nem. Kikukucskáltam a szobából nyíló folyosóra. Tudniillik eléggé hosszú és keskenyebb folyosó volt. És a bejárati ajtó tárva nyitva a rottweiler pedig szemben velem morgott befeszült testel. Ott által a folyosó masik végén ugye a szoba ajtajában. Nem rám morgott és nem is rám meresztette a tekintetét,hanem mögém. Kezdtem bestresszelni és odaléptem a rotihoz, aki szinte azonnal kilökdösött az ajtón, egyenesen a kertbe. Eléggé beparáztam. Nem birtam visszamenni a hazba, igy kint vártam meg a barátomat, aki szerencsémre kb fel ora múlva Megérkezett.


Nem igen, nem szerettem soha abban a házban egyedül lenni. Sőt féltem. Tágas volt. Otthonos. Megis rideg és rémisztőnek hatott.


Ez a történet pedig exem és apujával történt. Apuja nyomozó volt és helyszinelt egy esetet, ahol egy idős házaspár a kilincsre akasztotta fel magát. Nos ezt a házat kiadták és barátom (10 éves) költözött be apukájával. Éjszakánként barátom olyan hangra ébredt fel, mintha a kilincset vki lenyomná majd vissza le és vissza, szinte már ritmust játszot. Apuja ebből mit sem érzékelt, hisz olyan mélyen tudott aludni, hogy hihetetlen vagy éppen éjszakai műszakot vitt. Elmesélte apukájának a történet, de Ő lelegyintette.. Pont az utolsó ott töltött éjszakán sokaig maradt fent apuja, hisz meg csomagolt, mert másnap költöztek. Akkor Ő is hallotta a kilincs játékát.

2017. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!