Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok olyan emberekről, akik...

Tudtok olyan emberekről, akik vetéltek/ ne adj isten, többször vetéltek, gyermeket nem szültek, majd meghaltak?

Figyelt kérdés
Kérdés, hogy ezeknél az embereknél előre elrendeltetett volt-e, hogy meg fognak halni, ezért a jóisten nem adott nekik gyermeket. lehet ezt inkább az ezotéria kérdéskörben kellene feltennem, de gyakorlati válaszok is érdekelnek.
2017. júl. 27. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen, ez inkább ezotéria.
2017. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
B+, nálam is előre elrendeltetett, hogy meg fogok halni, akkor nekem miért adott?
2017. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy mindenki meghal?

Egyébként ismertem ilyen nőt

2017. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
igen gyökerek tudom, hogy előbb utóbb mindenki meghal még ti is, bizony, ne éltek örökké.
2017. júl. 27. 20:10
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Elgurult a gyógyi???
2017. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
A férjem dolgozik, a gyerek 20 éves és naaral. Nyúljak magamhoz, hogy boldog légy?
2017. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
hogy neked miért adott, fogyi kettes, azt csak a jóisten tudja, meg az is, hogy meddig adatik meg neked a gyerekedet nevelni, te szerencsétlen, azt hiszed, hogy megszülted már örökéletű vagy? magabiztosságod ás ostobaságod olybá tűnik, mintha te döntenél az életedről. de azt tudod hogy meg fogsz halni, nem?
2017. júl. 27. 20:20
 8/23 A kérdező kommentje:
nyúlj magadhoz 7/8 ha a férjed már nem nyúl.. :D
2017. júl. 27. 20:21
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
na, mivel úgyis törlik: anyád lenyelhetett volna...
2017. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
sejtem, hogy a férjed már nem úgy nyúl hozzád, ahogy énhozzám nyúlna. :) ugye-ugye... kérdezd meg a férjed. biztos azt fogja hazudni, hogy úgy kíván, mit 20 évvel ezelőtt. persze te nem hiszed el, mert látod fejed és tested felett az élet múlását, és tudod azt, hogy csúf vagy 20 év után, még a férjednek is, aki biztos szeret, imád, tiszteli, hogy szültél neki, de hát mégiscsak öreg boszorkány lettél 20 év házasság alatt. hát ez van, azért bemutathatsz a férjednek, nem kell majd magához nyúlnia...
2017. júl. 27. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!