Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal november első hetében...

Párommal november első hetében többször nem védekeztünk, október 15-től 21-ig volt meg utoljára. Elméletileg október végén volt az ovum.1 hete késik a mensim, múlthét óta 3x teszteltem, negatív. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3 napja csináltam az utolsó tesztet, negatív. Bár 1 hete feszül a mellem, valamennyi fehér folyás, ma egy icipici vérzés is volt. Hasam aljába néha szurkálódást érzek. X-epil gyorsteszt csíkkal teszteltem. Vélemények? Kérem minden negatív vélemény mellőzését.

2016. nov. 19. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy hét késés után a facelle teszt lett kétcsíkos, másnap ellőttem egy x-epil tesztet is, még mindig alig látszott rajta valami.


A helyedben csinálnék még egy tesztet, valami érzékenyebbel.

De ha ennyit késik, akkor mindenképp érdemes lenne a nőgyógyászt felkeresni. Annak oka van, ha így alakul, akkor is, ha nem vagy terhes.

2016. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Ha 3 napja teszteltél utoljára, akkor reggeli első vizelettel akár holnap is csinálhatsz egy másik tesztet.
2016. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, el vagyok már bizonytalanodva. Az orvos már látna valamit? Vagy csak vérvétel után?
2016. nov. 19. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ultrahangon még nem látna semmit. Általában a teszt hamarabb mutatja. De pl a méhnyálkahártya vastagsága is valami, ha túl vékony akkor lehet nem volt ovuláció azért késik, ha meg vastag abból lehet baba.

HCG vérvétel az más, abból korábban meg lehet mondani.

2-3 naponta érdemes tesztelni azért.

2016. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes orvoshoz mennem? Azt hittem a teszt már ilyenkor 1 hetes késés után mutat valamit.
2016. nov. 19. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
De november első hetében voltatok de ha a hét második fele lenne sikeres, akkor 3 nappal ezelőtt nem is kellett volna mutatnia még akármit. Van olyan, hogy később van peteérés. Olyankor hiába késik napok óta, amennyivel később volt a peteérés annyival később mutatja a teszt is. Na meg annyival később jön meg ha nincs baba. Szerintem egy hetet még várj aztán menj el. De tesztelj még addig!
2016. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még gyakorlott ezekben, zavaros is a számolás azt tudom hogy eddig rendszeresen megjött, most nem jött meg. De tesztelek 3 naponta.
2016. nov. 19. 21:29
 8/8 anonim válasza:
Szerintem csinálj több teszet, kulombozoket és egy héten minden nap . Miután letelt a 7 nap és még mindig negatív, valószínűleg nem vagy terhes
2023. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!