Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt számodra sorsfordító...

Mi volt számodra sorsfordító hatással? Részletek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám halála. Tüdőrákban halt meg, szinte a kezeim között. Másnap letettem a cigit, pedig napi 2! dobozzal szívtam. És azóta sem szoktam vissza, immár 20 éve.
2017. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 thoomas26 ***** válasza:
100%

Amikor elvégeztem egyfajta késztetés hatására az úgynevezett rizses kísérletet. Azelőtt nem hittem a spirituális dolgokban, s ez indított el az úton.


Valahol olvastam róla, s ugyan hülyeségnek gondoltam, de valahogy mégis kíváncsi voltam, s kipróbáltam.

Maga a kísérlet dr. Masaru Emoto nevéhez fűződik, aki a gondolatok, vízre való hatását kutatta.

Eszerint főtt rizst három fele osztottam, s lezárt befőttes üvegekben, szoba hőmérsékleten hagytam őket. Megjelöltem mind hármat, különböző módon, a későbbi azonosítás végett. Napjában egyszer-kétszer kellett az egyiknek szeretetet sugározni, a másiknak gyűlöletet, a harmadikat pedig figyelmen kívül kellett hagyni. Ez nagyon furcsának tűnt így először, de a lényeg az volt, hogy kézbe kellett venni, s az egyiknél pozitív gondolatokat kellett megteremtenem magamban feléje, a másiknál pedig negatívakat, bármi is legyen az.

Néhány nap múlva megdöbbentő különbség alakult ki a rizsek között. A szeretett rizs teljesen egészséges, hófehér maradt, mintha akkor főztem volna ki, a gyűlölt rizsen volt némi penész, a figyelmen kívül hagyott pedig annak rendje módja szerint teljesen penészes lett. Egy hét után befejeztem a gondolatok küldését, de 2 hónapig hagytam mindent és figyeltem. Megdöbbentő volt, a helyzet 2 hónap múltán sem változott. A szeretett rizs hófehér, egészséges volt, a gyűlöltön volt némi penész, a harmadik pedig teljesen penészes volt. Megjegyzés csak: plusz adalékként ez a kísérlet egyfajta önértékelési tesztnek is felfogható, hiszen látszik, ki mennyire tud szeretni vagy gyűlölni. Például van akinél a gyűlölt rizs is jobban penészes lesz, mint nálam.


Szóval ennek a kísérletnek az eredménye döbbentett rá arra, hogy valami nem stimmel azzal a világképpel, amiben felnőttem. Hogy a gondolataink nem lehetnek pusztán az agyunk termékei, melyek csupán a koponyánk falán belül léteznek. Valami más természetűnek kell lenniük, ha így képesek hatni, egy tőlünk független fizikai elemre. S akkor tudni akartam, mi is akkor az igazság.


Innen egy hosszú útra indultam el, de ez volt a kezdet. A sorsfordító kezdet.

2017. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderült, hogy kevés esélyem van a babára 19 évesen, leálltam minden agyalással.
2017. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom.Koraszülött lett,3 évig nem mutatott semmi elmaradást..Egy privát gyermekorvosnál derült ki minden..Eleinte terápiák,nagyon lassu fejlödést mutatott.Gondoltam,kipróbálom a kineziológiát...mivel ö 6 év alatt volt,általam kezelt..Az elíndított bennem egy folyamatot,azóta nincs megállás.A lányom nélkül nem biztos,hogy most itt tartanék..
2017. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Helyes válasz ***** válasza:
Visszatértem Istenhez.Előtte nem ismertem,ma minden napunkat együtt töltjük.:)
2017. júl. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztam egy tudatos, fél-lélek, végtelen szerető személlyel, és megváltoztatta az életem.
2017. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amikor 15 évesen magamra maradtam. Innen kezdve csak az volt a kérdés hogy maradok fenn az életben, mit kell tenni, hogy megálljak a lábamon.

Mindenkinek ajánlanék egy minimum 2 éves ilyen kiképzést fiatal korában, hogy tanulja meg, mi az élet. Tök egyedül, lakás, otthon, hozzátartozók nélkül, csak max. egész nap egy szelet kenyérrel, vagy max. lángossal a gyomrodban, télen a lukas csizmatalpon befolyó jeges vízzel, a hajnali munkakezdéssel, hogy megélj valahogy nagyon szegényesen. Semmi mobiltelefon, semmi internet, semmi buli, csak a meló és a kilátástalanság.


És megtanultam. Megtanultam, hogyan kell munka után suliba járni, leérettségizni estin, majd pedig 2 diplomát és 2 nyelvvizsgát letenni, és sikeres életet élni.

Csak az első 20 év volt a nehéz!

2017. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!