Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltál már utaztatáson,...

Voltál már utaztatáson, milyen volt?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja mi az és nem hisz benne az ne írjon (! )?

2017. aug. 5. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
jó volt
2017. aug. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A vállalat, ahol dolgoztam, utaztatott el egy heti nyaralásra.
2017. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Voltam sokszor, és csináltam is másnak. (Mielött azt hinnéd kuruzslo vagyok, metafizikus vagyok, és 4 féle hipnozisban van gyakorlatom) csinálni mindig érdekesebb volt, mint benne lenni. Segitett persze nekem is, gyogyulást hozott. Nagyon érdekes, de csak akkor ajánlom ha egy betegséget szüntetnél meg vele.. mozizásra nem. Meg vigyázz ki csinálja.
2017. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam az LSD-t de szeretném!
2017. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez off , de ez azt jelenti, hogy a sajat emlekeidbe mesz vissza? En sajat magamnak szoktam csinalni, ha ez az. Nem tudtam, h kulsos szemely tud segiteni. Mozizasra miert nem jo? En szeretnem pedig.
2017. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat akit utaztattak, többször is de az egészségügy problémáját nem oldotta meg.
2017. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!