Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az állatoknak van...

Szerintetek az állatoknak van lelkük?

Figyelt kérdés

Én abban hiszek, hogy a lelkünk örök, és születés előtt költözik bele az emberbe arra az életre. Akkor az állatoknak nincs?

A kérdés csak azoknak szól, akik hasonlóban hisznek.


2010. máj. 24. 12:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%

BIBLIA???? Te beteg gyökér állat!!! Takarodj anyádba!!!


Néztél már egy kutya szemébe????


Miért nem pusztul ki a fajtád??

2010. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%

Igen, van az allatoknak lelke. Aki ebben ketelkedik azt csak sajnalni tudom.

A Bibliaban tenyleg csak a publikus, egyhaz altal elfogadott reszek maradtak benne, meg ugyan mar!!!

Nem kerdes, van lelkuk.

Utolsoval egyetertek!

2010. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

A Bibliát én sem fogadom el, de tiszteletben tartom, hogy mások igen.

Egyébként nekem is a cicám szemébe nézve jutott ez eszembe, szerintem van nekik.

2010. máj. 24. 13:27
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le senkit, hiszen csak a véleményeteket mondtátok.
2010. máj. 24. 13:30
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Van :)
2010. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

örülök, hogy a Kérdező ilyen tisztességes, de számomra felfoghatatlan, hogy egy vallásos ember csak lélektelen húscafatnak tartja az állatokat. Bezzeg arra jó, hogy hasznot húzzanak belőlük.... Komolyan erre épül az egész egyház...Az "alsóbbrendűek" igába hajtásáról...


Mérhetetlenül elítélem az ilyet. Néha a kutyám csak néz és az több, mint 1000 szó.

2010. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
51%
a biblia hülyeség :P Mindennek van lelke :D Ezen alapulhatnak a szerencsét hozó tárgyak is ^^
2010. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%
12 évig jártam katolikus suliba, ott folyamat azt nyomták a fejünkbe h az állatoknak se lelke se érzései...már akkor nem értettem ezzel egyet, utána kikerülve ebből a közegből már biztos vagyok benne h ez nem igaz. Akinek van állata és szereti az tudja miről beszélek. Aki meg ezt nem fogadja el az tartson plüsskutyát :)
2010. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Uccsó! Te egy szimpatikus vallásos vagy.... Kaptál plusz pontot tőlem!! :D:D
2010. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
66%
van lelkük igen!!! a biblia meg bekaphatja! az állatok sokkal több szeretetet, gondoskodást és törődést adnak!
2010. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!