Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ki a testemből?

Hogyan lépjek ki a testemből?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani módszereket, amiket ti is használtok?

2017. aug. 26. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Én még nem éltem vele (nem is tervezem), de úgy hallottam a halálbiztos módszer a halál.
2017. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen szempontból tudom ajánlani a deperszonalizációt. Amikor ez nálam nyugtató elvonás után jelentkezett, konkrétan összefostam magamat a rémülettől. De ha te erre vágysz...
2017. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
52%
:-) És a halálbiztos modszer a halál.XD behaltam.
2017. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező,


Ha érdekel az Asztrális Projekció, akkor az alábbi oldalt és az alábbi írást ajánlom:


"Meditációk asztrális kivetüléshez

Az asztrális projekció az, amikor a lelked ténylegesen elhagyja a testedet. Ez más mint a távlátás,

amikor transzba lépés után egy meghatározott helyre "akarjuk" magunkat. A következő 2 meditáció

csak alapvető útmutatóként szolgál. Több, részletesebb információért javaslom hogy kattints a PDF

linkekre alul.

1. Meditáció

Ez a meditáció furcsa érzést ad. Bizonyosodj meg róla hogy tényleg ki akarsz vetülni, különben a

habozás a testedben tarthat. Ellazultnak kell lenned, mentálisan és testileg is. Az első néhány

alkalom a legnehezebb. Mint minden másnál, itt is kitartó gyakorlás kell ahhoz hogy könnyebben

menjen, végül nem is kell majd transzba menned, hanem tetszés szerint bármikor ki tudsz majd

vetülni. Néhány ember könnyebben tud kivetülni mint mások, mivel már csinálta ezt előző

életeiben.

1. Helyezkedj el nagyon kényelmesen, és menj transzba. Amikor annyira ellazultál hogy már

nem érzed a tested, készen állsz.

2. Vizualizáld az asztrális testedet a fizikai testedben, ahogy a hét csakrád ott tartja. A

csakrákat színes ajtógombként lehet vizualizálni.

3. Minden prögő csakrát állíts meg, és fordítsd el negyed fordulatnyit a korábbi pörgéssel

ellentétes irányba, mintha egy ajtógombot csavarnál el.

4. Lazíts, engedd el magad, és próbálj kilépni.

2. Meditáció

Ez inkább előkészítő gyakorlat, és sokkal kevésbé erős mint az előző, viszont azok számára jó, akik

fokozatosan akarnak haladni, mert kevésbé intenzív.

1. Feküdj le, lazíts, mint az előzőnél. Menj transzba. Lazíts, amíg úgy nem érzed hogy lebegsz.

2. Most emeld fel a bal asztrál-karod. Vizualizáld, képzeld el, mert az energia oda áramlik,

ahová irányítjuk.

3. Emeld fel az asztrális jobb karod, és érintsd meg vele az arcod.

4. Érintsd össze a két asztrális kezed.

5. Csináld meg ezt mindkét asztrális lábaddal.

6. Képzeld el, ahogy az asztráltested a fizikai tested fölött lebeg, vagy valahol máshol a

szobában, és koncentrálj arra, hogy ott vagy. Csak feküdj, és koncentrálj erre egy darabig.

Csináld rendszeresen ezt a gyakorlatot, és végül sikeresen ki fogsz vetülni."


Forrás:

Sátáni Meditációk

[link]


Spirits of Eridu:

[link]

2017. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha vissza is akarsz térni utána, akkor sehogy, mert ilyesmi csak halál útján lehetséges.
2017. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es, kipróbálom :)
2017. aug. 30. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy időtájt sokat foglalkoztam vele. Volt is ilyen élményem akaratlanul és szándékosan is. Igazából elég félelmetes, nem nagyon merek vele kísérletezgetni :'D. Írd meg ide, ha nem veszted el az érdeklődésed és szerzel tapasztalatokat!
2017. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A felettes èntől kell kilèpőt kèrni, majd a portán felmutatni.
2017. szept. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia, egyik ismerősöm aki elég magas szinten űzi a mágiát egyszer segített kilépni a testemből.
2017. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre a halál az egyetlen módszer, csak az a baj vele, hogy utána nem fogsz tudni visszalépni a testedbe.
2017. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!