Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az állatok érzékelik a szellem...

Az állatok érzékelik a szellemvilágot? Olvasd el a leírást.

Figyelt kérdés
A szüleim vállalkozók, mezőgazdaságban utaznak, így hatalmas telkünk van, és eléggé izoláltan is a többi háztól. Mindig meglepett amikor hallottam ahogy a szarvasmarhák teliholdkor izgatottak. Ez viszont nem meglepő, hiszen teliholdkor vezetni is óvatosan kell, mert az állatok (felénk rengeteg az őz és a szarvas) az autó elé ugorhatnak. Viszont nemrég egy éjszaka kimentem cigizni, és fura érzésem volt. Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen rémület fogott el! Rá 15 másodperce a marhák elkezdtek nagyon hangosan bőgni. Nem tudom, nem vagyok igazán hívő ember, de akármitől is ijedtek meg, én is éreztem, hamarabb mint ők. Így nem lehetett semmilyen ember vagy állat. Ez az ami megrémít! Hangot nem hallottam, éppen ellenkezőleg, nagyon nagy volt a csend, ami nyáron errefelé meglepő, hiszen magának a nyárestéknek is van hangja, gondoljunk a tücskökre, a kukoricák levelének zizegésére stb. Mi lehetett?
2017. aug. 26. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A macskák igen. A kutyák tompán. A többi állat nem tudom.
2017. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom. Èn is látom amit a cicus :3
2017. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 thoomas26 ***** válasza:
78%
Egyes állatok (például kutyák, macskák) sokkal kifinomultabb érzékeléssel rendelkeznek, mint az ember. Így fokozottabban érzékelik bizonyos energiák (például egy szellem) jelenlétét. Természetesen ők nem tudatosan érzékelik szellemnek, mint ahogy az azt érzékelni képes egyes emberek, hanem mint energiát, s annak megfelelően reagálnak rá.
2017. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Tudtom szerint minden állat érzékeli a szellemeket avagy energiákat. Hogy miként fogják fel azt nem tudom. De ez alól a hüllők sőt még a rovarok sem kivételek. Persze másképp reagálják le az adott helyzetet,s persze csak feltételezni lehet,hogy szellem/energiáról van szó. Egy ragadozó szaga is felizgathatja a legtöbb állatot. De nem tartom kizártnak.
2017. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Nagy az isten állatkertje, és most nem a kérdésben szereplő állatokra gondolok, hanem a kérdezőre és az eddigi válaszolókra. Addig helyes, hogy egyes állatok érzékelése kifinomultabb, mint az emberé, és a marhák észrevehettek valamit, amit te nem. Ez a valami azonban nem szellem volt, mivel olyan nincs, hanem jó eséllyel egy vadállat, ami közel jött a tanyához. A fura érzést pedig csak bemagyarázod magadnak, esetleg rosszat álmodtál előtte, csak nem emlékszel rá.
2017. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is mindig meglepnek ezek a képzelgések. Egy állatnak jobb az érzékelése, de ez nem jelenti azt hogy mindig ők veszik észre ha valami nem stimmel. Egyébként lehetett sima infrahang is:

[link]

2017. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kizárható lenne ha a macska nem kezdi követni ès játszani vele. :)
2017. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!