Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látni vélem a szellemvilágot?

Látni vélem a szellemvilágot?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy már régóta gyötörtek rémálmok szellemekről és démonokról(nem emlékeztettek egy horror filmre se amit valaha láttam és nem is vagyok nagy horror rajongó) de egyszer az egyik rémálomból való felébredésem nem úgy ment ahogy szerettem volna, látszólag felébredtem tudatomnál voltam , de gyakorlatilag teljesen lebénultam feküdtem az ágyon nem tudtam mozgatni semmimet , csak feküdtem. Hatalmas pánik lett úrrá rajtam , aztán hosszabb idő után próbáltam vissza kerülni az álomba, meglepődve tapasztaltam , hogy az álom ugyan az ami előtte volt, nem tudok visszaemlékezni pontosan mi volt , de azt tudom hogy volt egy feladatom amit ha végrehajtottam akkor feltudtam ébredni rendesen. Azóta ez nagyon nagyon sokszor fordult elő , és az a meggyőződésem , hogy valami szellemvilág átjáróba kerültem , és segítenem kell a lelkeknek. Viszont a szkeptikus énem azt javasolja hogy forduljak pszichiáterhez. De félek hogy beküldenek a kórházba őrültek közé. Bár lehet én is őrült vagyok de nem ön vagy közveszélyes. Szerintetek ?

2013. júl. 15. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez inkább alvásparalízisnek tűnik, ezzel nem visznek diliházba és nem vagy veszélyes, menj el orvoshoz.

[link]

2013. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt úgy hívják, hogy alvásparalízis.


Már ébren vagy, tudatodnál vagy, de a tested még nem tud mozogni.

Ennek oka az, hogy az agyad blokkolja az akaratlagos izom összehúzódásokat, hogy amikor álmodban mozogsz, akkor azt ne ismételd a valóságban.


Ezek szerint a te esetedben visszaaludtál az alvásparalízis közben.

2013. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem csak azért furcsa , mert mindig vissza kell aludnom és mindig valami feladatszerű dolog a kulcsa , hogy felébredéskor, az egy rendes felébredés legyen.
2013. júl. 15. 17:19
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha ez nem szellemvilág , akkor mi a pszichológiai magyarázata annak , h ez alakult ki nállam? Ja és azt megjegyezném , hogy mióta ez az alvásparalízisem van azóta a rémálmok, már nem rémálmok tehát nem félek bennük, mégis szellemek vannak benne.
2013. júl. 15. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy fordulj orvoshoz, vagy ne gondolj rá. Nekem is voltak szellemes/démonos álmaim, olyan szinten hogy a végén már nem akartam este elaludni, amitől meg depressziós lettem.... Ha nem rágódsz rajta és úgy veszed, hogy "áhh csak egy rossz álom volt", akkor idővel elmúlik. Legalábbis nálam elmúlt.:)
2013. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na pont ez a baj , hogy ez már nem rossz álom. Ez már ilyen semleges. Az egyetlen parás dolog benne, az az alvásparalízis fázis , amikor bénultan fekszek.
2013. júl. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!