Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi kézírásról? (Grafológia)

Figyelt kérdés

Szeretném egy olyan ember véleményét kérni, aki ért a grafológiához. Mit tudnál elmondani az alábbi kézírásról? Milyen jellemű lehet a tulajdonosa, mik az erősségei, gyengeségei, mire kellene jobban odafigyelnie, stb.

Minden dolog érdekel, az is, ami esetleg rossz.


A segítségeteket előre is köszönöm. A végén ott a monogramom (G. M.)


Jobbkezes vagyok, 19/F


Linkek a képekre:

[link]

[link]


2010. máj. 25. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Laikus is írhat?:D:)
2010. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom,ha elég hullámzóak a sorok, akkor a hangulatod is ilyen, s labilis vagy.

illetve nem értem, hogy egyszer így máskor úgy írod a g betűt. hol van hurok, hol nincs.

2010. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, h legalább egy A/4-es oldal kell, h rendesen lehessen látni, h mikor "viselkedsz", ezt arra értem, h próbálsz szépen írni, vagy olvashatóan, de mindenképp befolyásolod az írást ilyen rövid szövegben.
2010. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

olvashatóság-> tiszta gondolatok

dőlésszög emelkedik-> optimista, ambiciózus; süllyedő-> önbizalomhiányos; egyenes-> stabil, kiegyensúlyozott

betűméret nagy-> magabiztos; kicsi-> kicsi az önbecsülés

2010. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy évig tanultam grafologiát, de ez a néhány sor nem elemzhető teljes bizonyossággal. Kétszer ennyi mennyiségű írás kellene, látni kellene a margót, a megszólítást, a teljes aláírást, dátumozást stb. Így értékelhetetlen!
2010. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
32%
Ronda írás.
2010. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

"Ronda írás."


A grafológiában ennek nincs értelme.

2010. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez a grafológia egy baromság. Nem kell leharapni a fejem, meg lepontozni sem, csak a véleményem. Azért, mert vegyük azt, hogy valaki labilis természetű. És akkor hullámzó az írása, vagy milyen. Viszont mivan akkor, ha ő ebből "kigyógyul"? Mert ha valaki labilis mondjuk 20 évesen, nem biztos hogy 40 évesen is az lesz. Akkor változik az írása?
2010. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A betűid sokszor egyenesek, néha balra dőlnek: ez nagy akaraterőre utal.
2010. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
62%
Igen, akkor változik az irása is!
2010. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!