Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az amit a növények...

Mi lehet az amit a növények körül látok? Valamint van itt olyan aki tudja miről beszélek, ő is látja?

Figyelt kérdés
Olyan zavaros a levegő, mintha részecskék lennének benne, kavarog-úszik, mint valami méhraj. Fáknál pl út mentén nagyon feltűnő. Van valyon más olyan is itt aki látja ezt a jelenséget? Más tárgyaknál, dolgoknál nem látom, szóval elvileg konkrétan csak a növényeknél.Inkább nagy mennyiségben feltűnő, 1-1 cserepes virágnál pl szinte észre sem venni.
2017. szept. 6. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha nagyobb apró fènylő kavargó pontokat vagy esetleg szivárnyászerű fènyt látsz körülöttük azt èn is látom. Ha a sima fènyt látod ami körülöttük van akkor a "lelkèt" fènytestèt látod a növènynek. Az ètertest nem rendelkezik öntudattal sem intelligenciával, ezèrt könnyen befolyásolható is.
2017. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Rovarrajok.
2017. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Levéltetvek.
2017. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez minden évszakban látszik, egyedül télen gyengébb de ugyanúgy jelen van. Sötétebb mint a környezte,távolban lévő fasorok fölött egy egy szál látszik hogy az égig nyúlik, nem lassan mozog, inkább áramlik. Mintha felfelé áramlana,nehéz leírni... ezek szerint étertest? Egy növény nem rendelkezik öntudattal rendben, de hogy lehet egy növény könnyen befolyásolható? Valamint tárgyak sem rendelkeznek öntudattal, azok körül miért nincs "étertest"?
2017. szept. 6. 16:34
 5/14 anonim ***** válasza:
En is szoktam latni neha valami furcsasagot a novenyek korul, de nem tudnam megfogalmazni, hogy pontosan mit meg hogy.
2017. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A làtàsotok teljesen ép? Sajnos én szemüveges vagyok.Talàn azért nem làtom.
2017. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A tárgyakban nincsen életenergia, azért nem látsz körülöttük ilyet.
2017. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem biztosan nincs gond a latasommal, par honapja voltam szemesznel.
2017. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rá lehet edzeni a szemet. Èletenergia, csí, nevezd aminek akarod.
2017. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ti véletlen nem Hyuga tagok vagytok? 0-0
2017. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!