Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az élet értelme mennyit érne...

Az élet értelme mennyit érne számodra pénzben gondolkozva?

Figyelt kérdés
Mennyi az az annyi?

2017. szept. 25. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést.Ha arra gondolsz mennyit érhet egy emberi élet,nos számomra attól függ kié.Szeretteimé bármennyit,a többi embert akár 1milláért is eladnám.
2017. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1


Nem az élet maga (egészében), hanem a tudás, hogy mi lehet az élet értelme.

2017. szept. 25. 19:40
 3/22 anonim ***** válasza:
Nyilvan barmennyit, viszont ha az a kerdsed, h megtudjam mi az elet ertelme (mar ha van erre egy pontos egzakt valasz) akkor is az osszes penzem (hiszen ez a tudas minden penzt meger)
2017. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy soha nem fizetnék érte. Egyrészt elveszteném az egyik legfőbb elmélkedési területemet, másrészt úgy vélem, nincs rá egyetlen egzakt válasz, mert kis túlzással élve ahány ember létezik, annyiféle értelme lehet "az élet"-nek.
2017. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Fizetek érte egy sört !
2017. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Nyilvan barmennyit, viszont ha az a kerdsed, h megtudjam mi az elet ertelme (mar ha van erre egy pontos egzakt valasz) akkor is az osszes penzem (hiszen ez a tudas minden penzt meger)"


Nem tudod azt anyagi pénzre váltani. Lehet az élet értelme az, hogy Jézus mellé a mennybe juss és légy jó. Az ellentétes vallás szuerint a Sátánnak kell adni a lelked és a pokolba kell juss. Nem biztos, hogy er ér valamit...

2017. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki megírná, mi az èlet èrtelme, akkor mi törtènne? Az csak az adott szemèly vèlemènye lenne. Ezt senki nem tudja pontosan.
2017. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Én tudom, hogy mi az élet értelme.
2017. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
KB. 15.000-20.000 HUF, mármint nekem kéne annyit fizetni, hogy érdekeljen. Én tudom mi az saját életem értelme, másé nem érdekel. Mindenki szabad ember az kezd az életével, amit akar. Nem kellenek nekem olyan felesleges infók, hogy más szerint mi az élet értelme vagy hogy egy gép megmondja az élet értelme 42. Cöh...
2017. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

5.

Vehetsz nekem egy sört.

2017. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!