Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Számmisztikához aki ért tudna...

Számmisztikához aki ért tudna valami okosságot írni?

Figyelt kérdés

Nagyon kiváncsi vagyok ez mit jelent. Nagybátyám (aki apám helyett apám kb) 30 éves volt amikor én születtem. Papám 30 éves volt amikor ő született és ennélfogva 60, amikor én. Én 30 évesen szültem, ekkor nagybátyám 60 éves volt. Mire a gyermekem 30 éves lesz, én 60. Ja és kb annyi idős voltam (kb 1 és fél éves) amikor a papám meghalt, mint most a kislányom (1 év 3 honap), amikor a mamám is meghalt, tehát a két nagyszülőm megintcsak 30 év különbséggel hagyott itt minket.


Mi ez a sok 30 meg 60? Előre is köszönöm!


2017. okt. 8. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak véletlen egybeesések, nem kell nekik nagy jelentőséget tulajdonítani.
2017. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak buta számok amiknek realitása nincsen a mi életünkhöz kötve . Ami az életünkhöz van kötve az a leszületett inkarnációnk és a sors döntések . És az amiket magunkkal teszünk. Ennyi
2017. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én nagyapám meg '30-ban született. Ez nem lehet véletlen! Biztosan rokonok vagyunk!
2017. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illuminati confirmed!
2017. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztosan szövegértelmezési gondjaitok vannak. Azt kértem, olyan válaszoljon aki ÉRT is hozzá.
2017. okt. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!