Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire kell törődni, foglalk...

Mennyire kell törődni, foglalkozni a felbukkanó poltergeistjelenségekkel?

Figyelt kérdés
megmaradó emlékként kísért egy eset, kisvárosi fiatalként akkori barátnőmékhez mentem le falura szilveszterezni néhány évvel ezelőtt. én itthon szerencsére azelőtt és azóta sem semmi hasonlót nem tapasztaltam, de ott valami történt, konkrétan a pillanatot nem láttam, de hallottam és figyeltem a lány rémült arcát ahogy a semmiből egy helyiségben a polcon arrébb vándorolt egy bögre. az apuka egy meglepődött nézdmár-t fűzött hozzá, én meg sehová sem tudtam tenni az egészet, nem kellett szólni egy családtagnak sem az érződött belőle hogy ez bizony nem egyedi eset.
2017. okt. 15. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne igyál annyit szilveszterkor mert még alkoholista válik belőled.
2017. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) hidd el hogy nem ezen múlik
2017. okt. 15. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg csak poltergeist van. Amíg nem találkoztál egy igazi rémmel: a wckefeszájú vesekőropogtatóval addig minden más félelmetesnek tűnik.
2017. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire, ilyenek ugyanis nem léteznek.
2017. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!