Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Üdv! Mik lehetnek ezek?!...

MR.X. kérdése:

Üdv! Mik lehetnek ezek?! (KÉPEKKEL)! Nem porszem, az biztos, mert tiszta kamerával készítettem. (Sony Xperia XZ) (23Mp), a photoshophoz nem értek, és köd sem volt. Amikor mást fotóztam, nem a temetőt, akkor nem volt rajta semmi ilyesmi gömb/gömbök!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. okt. 16. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Az egèsz környezete is azonnal*
2017. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A medúzaszerű mozgást azért láthatod, mert pislogsz.


Ezek a szemen levő mozgo izék. Valahol kifejtették már, biologia az egész

2017. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindenre van tudományos hablaty (ezt tuti idèzitek majd tőlem).

Ha valami nem illik a kèpbe, az vagy betegsèg, vagy kitudja mit találtok rá ki. A helyzet az, hogy direkt nem pislogtam. Ezt viszont lehet azzal fogjátok magyarázni, hogy de igen de az agy másodpercenkènt csak ennyi bit információt kèpes fogni (4.000.000)

Mivel a gyakorlatot direkt csináltam ès eredmènyre vezetett, van tapasztalatom olyanról is amiről a biosz tanárodnak valószínűleg 0

2017. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de nekem is mindig csak a temetőben sikeredett ilyen képeket készíteni, ráadásul nappal. Hiába fényképeztem máshol, ugyanolyan és többféle fényviszonyok közt, nem lett ilyen. Nincsenek már meg a képek, nagyon régen csináltam már.
2017. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!