Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Telihold kikészít, valóságos...

A Telihold kikészít, valóságos rémálom! Mit tehetnék? (Rossz kategóriába írtam a kérdést)

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, nem tudom hogyan lehetséges, de egyszerűen ezen a napon bekattanok.

Semmi agybajom nincs, a hétköznapokban normális csaj vagyok, sok barátom van, nem vagyok zárkózottnak sem mondható, a tanulmányaim is egész jók.

Kb. 1 éve azonban teljesen megváltozok teliholdkor, de csak 1 napig tart ez az őrület.

A délelőtti órákban már a következőket tapasztalom: gyenge vagyok, feszült vagyok, borzasztóan éhes ezt értsd: ( hiába tömöm magamba már a 6. szendvicset meg csokikat), még akkor is... Mindenkivel ellenséges leszek, idegesít a zaj, a fény, na egyszóval minden :) Az első 2-3 alkalommal még nem tudtuk hogy mitől lehet, aztán az egyik ismerősünk elszólt egy ilyet: ,,Jajj de rohadtul fáj már a fejem, biztos megint telihold van)

Azóta aznap a feszültségek miatt és az azt követő napon (kialvatlanság miatt) nem megyek suliba.

Mikor este lesz, rám jön a pánikfélelem, furcsa gondolataim támadnak és dühös vagyok. A csontjaim másnap nagyon sajognak, fájnak. Nem tudom mitévő legyek, az orvos valószínűleg a diliházat javasolná.

Szenved valaki hasonló elmebajban? :) Bármilyen tanács, szuper infó ezzel kapcsolatban jöhet, nagyon szükségem lenne rá. Legutóbb benyugtatózott az édesanyám, annyira súlyos volt a helyzet.



2017. okt. 25. 21:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
57%

Nekem minden mestruáció előtt ez van, de egy hétig tart.


Szedj magnéziumot, D-vitamint, ezek csökkentik ezeknek az idegi kimerültségek tüneteit. Azért vagy feszült, magnéziumhiányod van.

Kalciumot is elkezdhetnéd, azt meg a csontjaid miatt. Elég durván ki lehetsz fogyva. Semmi extrára ne gondolj, nem fogsz sellővé válni se farkasemberré.

2017. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 RRR ***** válasza:
18%

nemsokára vérfarkassá változol,addig bírd ki valahogy


esetleg dugasd szét magad addig is

..

2017. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
86%
Őszintén szólva nekem minden napom ilyen. A nyugtatózást nem egészen értem. Aludj sokat, szedj magnéziumot, jó hatással van az idegrendszerre.
2017. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szedek. Azóta szedek amióta ez a helyzet de az sem segít . Csak ezen az egy napon érzem, ezért fura , én nekem meg egyáltalán nem ilyenek a mindennapjaim. A csontfájdalmat meg nem úgy kell elképzelni hogy fájdogál hanem az ordítás szintjén és a ,,most hívjunk e orvost" állapot
2017. okt. 25. 21:59
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es téged nem értelek. Ha értelmes választ nem tudsz adni a kérdésemre, akkor egyáltalán minek kezdtél bele ?
2017. okt. 25. 22:04
 6/16 anonim válasza:
100%

Az is lehet, hogy lelki oka van. Ért valami trauma gyermekkorodban, amihez társult a telihold látványa? Visszatérő rémálom? Ezek magyarázatot adhatnának a stresszre, ami előtte érint. Mert ez az. Stressz. Abban kellene okot keresned, ami a félelmed gyökere. Találkoztam már olyan emberrel, aki sötét história hatására kezdett el így viselkedni.


Én teliholdkor vagyok a legnyugodtabb. Kitölt egy fura boldogság- szabadságérzet. Bámulni is imádom, na engem meg ezért küldenének diliházba:) minden nézőpont kérdése.

2017. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Bolháid nincsenek? Esetleg nem szőrösödsz? Nyálad nem folyik a párnára mikor alszol? Mert ha mèg a hajad se kócos reggel akkor biztos nem vagy VÈRFARKAS. Mert ugye ez volt a poèn. XD
2017. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
A Hold az óceánokat is képes kimozdítani a helyéről, hogy ne tudna hatni olyan érzékeny műszerre, mint az emberi agy? De persze a legtöbben csak fickósabbak, vagy a csajok romantikus hajlamúak lesznek teliholdkor.
2017. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem tudnád, nem figyelnéd mikor van telihold, nem tudnád, mikor kell a leírottjaidat érezni.

.

A Hold hatása az óceánra és az emberi agyra hibás hasonlat, hiszen az óceán vizére nagy hatással van, a pohárban lévő tengervizre nem.

2017. okt. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Eleinte még azt sem tudtam mitől lehet, nemhogy melyik napon van telihold. Ez nem azon múlik hogy épp megnéztem van a telihold...
2017. okt. 26. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!