Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet nem ebbe a kategoriaba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem ebbe a kategoriaba tartozik de kinek milyen volt az első egyuttlet hüvelyi szülés, császármetszés után?

Figyelt kérdés
az erdekelne konkretan , hogy ki hogy elte meg .. mennyi ido elteltevel tortent , es ki milyen uton szultetek ?

2017. aug. 4. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Császár után. Kivártuk a 6 hetet. Kicsit fájt, de nem volt vészes.

Sokkal nagyobb gond volt, hogy az azalia kinyírta a libidómat, tehát ha rajtam múlik, kb be is értem volna ennyivel a következő fél évre :o

2017. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
8 héttel szülés után. Pont a 6 hetes kontroll után jött meg a menzeszem. Nekem nagyon fájt. Húvelyi úton szültem és sok varratot kaptam, nem volt könnyű a szülésem.
2017. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RoseTyler ***** válasza:
100%
Nagyon száraz. És nem is kívántam. Talán úgy két hónappal volt a szülés után. Meg még kb. másfél évig nulla volt a libidóm a szoptatás miatt. Se ciklus, se libidó. C'est la vie. Ja, és hüvelyi szülés volt, de abból nem volt gond.
2017. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%
Két gyermekünk van, a feleségem mindkét alkalommal nagyon hosszú vajúdás után, hüvelyi úton szült. Mindkét alkalommal kivártuk a 6 hetet, és az első mindkét alkalommal katasztrofális volt. Ezek után megint vártunk 2-3 hetet, hátha még kell idő a gyógyulásra, de nem volt jobb. Sok alkalom kellett mire egyáltalán élvezhetővé vált a szex, nem csak neki, hanem nekem is. Többször volt olyan hogy sírt közben, de ő erőltette egyáltalán hogy csináljuk, és azt sem engedte hogy abbahagyjam, pedig néha már üvöltöttem volna hogy állj! Tisztelem/becsülöm érte, de rendesen leverte pár hónapra a férfiasságomat ez az időszak.
2017. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1x hüvelyi 2 x császár mindegyik után kb fél évvel szexeltünk és jó volt
2017. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú,én 6 héttel a hüvelyi szülésem után el sem tudtam volna képzelni, hogy bármi is belém hatoljon, annyira kellemetlen volt még utána. Az más kérdes, hogy kb 2 év múlva szexeltünk először utána, nem miattam. Ez viszont már nem a témához tartozik. Akkor amúgy nem volt gond, olyan volt mint régen. 34/N
2017. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!