Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki nem hisz mi a fenének ír...

Aki nem hisz mi a fenének ír ebbe a témakörbe?

Figyelt kérdés

Elegem van azokból,akik szkeptikusok és mindjárt hülyének nézik,bunkóznak a másikkal akinek problémája van és nem mer senkit megkérdezni,csak itt,vagy egy történetet szeretne megosztani másokkal és véleményt kikérni.

Amugy meg akivel nem történt még ilyen egyszer min.ugyis fog...

És ne írjatok ha csak kötekedni akartok!!!!!


2010. máj. 30. 18:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
igazad van de az azért elég érdekes hogy nem szeretnél kötekedős kérdésre kötekedős választ...:P
2010. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

mert a szentfazeka...


bocs nem írok inkább semmit úgyis lepontoznak, mivel én se hiszek semmi ilyesmiben...

2010. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert bízunk benne, hogy van remény.

És az ilyen birkákat, mint te talán még meg lehet menteni.

A kis álomvilágodból visszatéríteni a való világba, ahol se vámpírok, se szellemek, se zombik nincsenek, az emberek nem a nők lapja horoszkóp alapján választanak párt, ha esik pár napig az eső nem kezdenek el pánikolni a világvége miatt.

2010. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

1:nem biztos hogy velük is meg fog történni.

2: hagyd meg nekik hogy abban ne higyjenek amiben nem akarnak, és szórakozzanak.

3: hagyd figyelmen kívűl a nem informatív válaszokat és megkíméled magad némi vérnyomás emelkedéstől.

4: én amúgy hiszek az ilyesmiben

2010. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak is ártasz, ha ki akarod zárni az ellenvéleményt.
2010. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem hit kérdése...ami van az van...

"kedves" uriember/hölgynek meg: nem vámpírokról beszélek, és én se horoszkóp szerint választottam párt, de azért te se használj sztereotípiákat, mivel az Ezo témakör sok sok sok mindent takar..olyat is ami persze marhaság, de az alap az tény és való. És attól még a való világba élünk csak tudunk dolgokat amit te a csőlátásoddal nem vagy képes érzékelni!

2010. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi,az eddigi normális válaszokat...És én nem pont a vámpírokról beszéltem!

De azért néha el is lehet gondolkozni ilyen dolgokon.

Amugy én azota hiszek az ilyen dolgokban,mióta megtanultam látni az aurát,és nagyon jól látom.

2010. máj. 30. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Es akik hisznek bennuk azok miert eroltetik ra a velemenyuket azokra, akik meg nem?:D
2010. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

20:02!

Az ezoteria témakörben hadd legyen már az az elfogadott nézet, hogy iylen dolgok lézetnek. Máskülönben mi értelme? itt senki nem erőltet rád semmit, nem neked szólnak a kérdések... TE pofátlankodsz ide észt osztani. Majd ha a fogyókúra témakörben a szellemek létezését kezdi bizonygatni valaki, akkor beszélj ilyenekről...

2010. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Olyan jó céltáblák vagytok. Egyszerű mesék előtt tisztelegtek, mint a gyerekek. Csak ti már érett, okos (?) felnőttek vagytok, ezért rajtatok szabad nevetni, a kicsiken nem illik.

Buffy

2010. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!