Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi értelme van démonokat idézni?

Mi értelme van démonokat idézni?

Figyelt kérdés
Az emberen úgysem segítenek ezek a lények...max. úgy tűnik...
2017. nov. 5. 14:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
#5-ös vagyok, nem igazán értem miért lettem lepontozva, eddig egyedül én adtam értelmes választ és valós háttértudással. Ha csak a farkatokat jöttök ide verni, akkor ne lépjetek interakcióba a kérdéssel és a rá adott válaszokkal. Szerintem a kérdező olyan emberek felé irányította a kérdését, akiknek van a témában tájékozottsága.
2017. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 Köszönöm, valahogy így.
2017. nov. 5. 16:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Pitbull kutyákat, gorillákat, meg ilyen kis fa$zopó köcsögöket nem tudsz idézni?
2017. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Minek?
2017. nov. 5. 17:38
 15/19 anonim ***** válasza:

#11

Ha a pontokra hajtasz, máris megkérdőjelezem válaszodból kiolvasható véleményed.

Hhoz, hogy felpontozzanak, nem valós véleményt kell írni, hanem olyat, ami másoknak tetszik.

Nem szabad bólogató Jánosnak lenni, hanem lelkesen bólogató Jancsikává kell válni.

.

"valós háttértudással"

Ez alatt mit kell érteni?

Rendszeresen idézel démonokat, netán van egy, aki a te kizárólagos szolgád, aki minden kivánságod/parancsod végrehajtja?

Valós háttértudással kijelentem, hogy sem Mennyország, sem Pokol nincs, mert az nem hely, hanem ÁLLAPOT.

Pokoli állapotban a lélek önmagát sanyargatja, tehát démonokra semmi szükség a büntetéshez. Ha nincs szükség rájuk, minek lennének?

2017. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

""valós háttértudással"

Ez alatt mit kell érteni?

Rendszeresen idézel démonokat, netán van egy, aki a te kizárólagos szolgád, aki minden kivánságod/parancsod végrehajtja?

Valós háttértudással kijelentem, hogy sem Mennyország, sem Pokol nincs, mert az nem hely, hanem ÁLLAPOT.

Pokoli állapotban a lélek önmagát sanyargatja, tehát démonokra semmi szükség a büntetéshez. Ha nincs szükség rájuk, minek lennének?"


#11-es vagyok. Igen, rendszeresen idézek Démonokat. Nem tudom mennyire vagy jártas az okkultizmusban, de ez nem egy olyan elérhetetlen dolog, mint ahogy az a mainstream médiában be van állítva.

Nem, Démon nekem nem szolgám, ők pogány istenek, akiknek a segítségét kérem bizonyos helyzetekben.

A te valós háttértudásod nem tudom mit jelent, csak valami pszeudo-filozófiai logikai gondolatsornak tűnik.

A Pokol és a Menny a túlvilág, amiről nem vagyok benne biztos, hogy bárkinek is 100%-os tudása lehetne. Démonokról azért lehet viszont, mert egyszerűen megidézhetőek. És ne felejtsd el, hogy amit te démon szó alatt értesz, azzal figyelmen kívül hagyod ezeknek az entitásoknak a kereszténység/judaizmus előtti létezését. Ugyanis ezek pogány istenek voltak, akiket demonizált az új, dominánsan terjeszkedő vallás.

2017. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nézz bele a Highschool DxD nevű animébe és megtudod ;)
2017. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

5,11,16,


Nyugi, nem mindenki pontozott le.

Már aki érti, hogy miről beszélsz, az nem.

Aki meg nem érti, attól mit lehet várni ?

2017. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha izgalmas es látványos halált akarsz akkor tökéletes választás
2018. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!