Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Titeket érdekel mi van a...

Titeket érdekel mi van a halál után? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Vannak akik úgy gondolják hogy halál után a mennyben élünk tovább örökké.Van aki szerint túlvilág/mennybe kerülünk és egy idő után új testbe születünk.Más úgy gondolja hogy halál után reinkarnáció történik.Van akik szerint amikor meghalunk a lelkünk olyan helyen ragad amihez jobban ragaszkodunk pl. Saját házában stb.A tudósok azt gondolják hogy a testünk meghal akkor a nagy semmi van.Van aki szerint másik bolygón lesz másik életünk.

Ti mit gondoltok?



2017. nov. 17. 19:35
1 2
 1/18 anonim válasza:
68%
szerintem sincs semmi. Ha meghaltál kész annyi vége, elásnak vagy elégetnek és ennyi.
2017. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem értek egyett.
2017. nov. 17. 19:50
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Letojom. Ha azon ragodnek, mi van a halal utan, sose elnek igazan,ami lassul be, sokkal rovidebb ideig tart. Nehogymar ne elvezhessem ki.
2017. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Ha van még törleszteni/megtapasztalni/megélnivalód, akkor még visszaszületsz. Szal ha adós maradtál, vagy neked maradt valaki adós, akkor jössz vissza:) ,de a megbocsátás felold, szóval, hogy "megbocsátok neki is, magamnak is"- így elengedni a múlt sérelmeit. Na szóval, kampec, aztán visszamegy a Mennybe, és újjászületik és utána megin kampec, akkor megin visszamegy a Mennybe, stb. És közben egy tök pró szintre fejlődik fel lelkileg. Mert megismerte a dualitás világát, ahol nem csak jó van, de van az is, de megismeri a nemjót, és így már sokkal jobban értékeli is a jót, meg így menet közben bölcsességre tesz szert, nem akar ártani másoknak, nagyon vigyáz pl bogárka ne szaladjon be a lába alá. Empatikussá válik, nem tesz olyat mással, aminek ő se örülne, ha vele tennék.
2017. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
46%
Nincs semmi,elporladunk és kész.Nincs lélek,csak tudat van.
2017. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Értelmesebb emberek nincsenek?Törlöm akkor a kérdést Xd
2017. nov. 17. 20:29
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Logikailag nincs semmi, csak Game Over. Nem vagyok hívő, de érdekes módon érzem-tudom hogy találkozok még azokkal akiket elveszítettem- Amikor meghalt a nagymamám nem is sírtam szinte szomorú sem voltam, persze bántott de nem úgy. Tudom hogy még látom valahogyan egyszer.
2017. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Megkérdezed, hogy "Ti mit gondoltok róla?" és amikor eltérő véleményt kapsz, akkor burkoltan hülyének nevezed a válaszolókat, majd töröltetni akarod a kérdést. Érzed ugye, az ellentmondást?

Hogy a kérdésedre válaszoljak, én azt gondolom, hogy a halál után nincsen semmi, és ez így jó. Hihetsz mást, én nem bánom.

2017. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
67%

Véleményem szerint, nincs olyan, hogy élünk, meghalunk, semmi nem történik velünk hanem csak sötét minden és kész, a földiek számára az élet pedig megy tovább... Ilyen nincs :D Legalábbis szerintem, és remélem.


A lélek biztosan nem hal meg a halál után... Akkor nem lennének "szellemek" (már ha egyáltalán léteznek, és összefügg ez a 2 dolog-elég sok rejtély van az életben), szerintem túlvilágba kerülünk, vagy nevezzük bárhogyan is, és egy idő után új testbe születünk. Régóta gondolkozok azon, hogy vajon ki és mi lehettem előző életemben? És ez, magyarázza valahol a déja vu érzést, már ha egyáltalán összefügg ez a 2 fogalom.


Sajnos mióta elveszítettem az utolsó dédszülőmet, én is ezen rágódok sajnos, de nem kell! Próbálj meg te is nem ezzel foglalkozni. Be fog következni egyszer az biztos, de addig is próbáld meg élvezni az életet! :)

2017. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én is vesztettem el valakit
2017. nov. 17. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!