Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy általában...

Miért van az, hogy általában a nők hisznek az ezotériával kapcsolatos dolgokban, és a férfiak pedig nem annyira?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az én környezetemben van?
2017. dec. 15. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

A jósok, látók, médiumok betelefonálós műsorban is 99%-ban nők telefonálnak.


Más agyi területek működnek, a férfiak logikusabban gondolkodnak, a nők érzelmi alapon inkább.

2017. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ennek mi köze van az érzelmekhet?
2017. dec. 15. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
A betelefonálós műsorokba idióták telefonálnak be, akik 3 általánost végeztek és elment a józan eszük is 20 éves korukra. Ne őket vedd alapul. Azok annyira hülyék, hogy azt is elhinnék ha egy aluljáróban egy táskából több milliót kapnak, ha előtte odaadnak 20 ezer ft-ot.
2017. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A nok meg inkabb erzelmi alapon hozzak a donteseket. Szerintem azert
2017. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

"De ennek mi köze van az érzelmekhet?"

Annyit, hogy az érzelmek élveznek előnyt logikával szemben. Valószínűleg genetikailag van kódolva, hogy a nők afelé hajlanak inkább. Ott van a gyereknevelés, kötődés, szimpátia, stb. Ezt nem én találtam ki vagy az előző válaszoló, hanem egy kutatási eredmény, ha jól emlékszem. Az ezósok közt is inkább a nők állnak fölényben, de szép számmal akadnak férfiak is. A betelefonálós ezós műsorokban is inkább nők telefonálnak, köztük is 40-70 körüli nők. Néz meg egy ezós adást és maglátod kinek van igaza. :D

2017. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
meg az amerikaiak, cigók...náluk is köztudott.
2017. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Lehet hogy a nők hiszékenyebbek és bizonyíték nélkül el tudnak fogadni mindenfélét. Az ezoteriának vannak olyan részei amikben van valami. Szellemek és hasonlók nem biztos hogy léteznek de ha valamire látsz bizonyítékot akkor abban biztos nem fogsz kételkedni. Egyszer gyerek koromban falun láttam egy idegen lényt. Bitzos hogy nem ember volt. Alakot váltott éppen és ennek szemtanúja voltam. A szemem előtt változott át egy ember egy másikká a ruházatával együtt. Nem vett észre. Nem mondtam el senkinek mert akkor bolondnak néznek vagy azt hiszik hogy csak kitaláltam. Sok évvel később az interneten találtam hasonló beszámolókat. Hiteles emberek is nyilatkoztak arról hogy ha itt is vannak már az idegenek akkor alakváltónak kell lenniük hogy rejtve maradhassanak. Hivatalosan már nevük is van. Ez egy Tik nevű faj aminek az eredeti formáját senki nem látta. A Tikok legtöbbször emberi alakban jelennek meg de állítólag ők imitálják a kis szürkéket és a gyíkembereket és mindenféle mást is amiket az emberek képesek látni. Hogy mi ezzel a céljuk nem tudni. Lehet hogy ezzel tesztelnek egyes embereket. A Tikok az alakváltáson kívül képesek láthatatlanná válni. Vagy valamilyen technológiával vagy biológiailag képesek mindenféle ilyesmire. A falakon is képesek átsétálni mert a szilárd tárgyak tulajdonságait átmenetileg meg tudják változtatni amik ideiglenesen áthatolhatóvá válnak. Ilyenekről is vannak beszámolók. Nem tudni hogy ezek az alakváltó Tikok milyen céllal vannak itt. Amíg a Tikok magukat fel nem fedik addig a céljaik is titokban maradnak.
2017. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nincs külön férfi és női agy és az sem igaz, hogy a nők érzelmi és a férfiak logikai alapon döntenek inkább (vagy az én családomban van mindenki fordítva bekötve). Annak, hogy a betelefonálős műsorokban több a női betelefonáló lehet az az oka, hogy anyuka otthon egyedül unatkozik amíg föl nem ébred a gyerek apa meg már elment dolgozni és nincs ideje ilyenekre.
2017. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De én is nő vagyok
2017. dec. 15. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!