Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sátánisták mit ünnepelnek a...

A sátánisták mit ünnepelnek a karácsonykor? Téli napfordulót, vagy mit?

Figyelt kérdés
2017. dec. 21. 16:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

nem igazán ide vág (de karácsony és Sátán van benne), de erről ez jutott az eszembe.


[link]

2017. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
10%

Innen üzenem az összes sátánistának. Ne ünnepeljétek a karácsonyt! Ne! Öngólnak számít bárhonnan is nézzük. Mégegyszer mondom. Ne nektek való!

Ötféle sátánista van

1. Internetes sátánista

2. Divat sátánista

3. Ateista sátánista

4. Szektás sátánist

5. Pszichopata sátánista

Az internetes sátánistának még megengedjük és a divat, ateista sátánista is ünnepelhet, viszont a többi ne! Ha az utóbbi kettő közül valamelyik vagy ne ünnepled meg a Jézuskát! Olyan ez, mint a Jedi vallás. A sötét oldal nem ünnepli Yoda mester szülinapját! Ne tedd!

2017. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Mondja ezt egy szuicid kék bálna. Szerintem kösd fel magad, akkor te is segíthetsz jézuskával megváltani a világot a bűneiből. :D
2017. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
#13 Először mutasd meg hogy kell. De élethű legyen, máskülönben nem fogom tudni!
2017. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
#13 Ha valamelyik vagy az utolsó kettőből ne ünnepeld a karácsonyt! Neked ott van a kecskeölés ünnepe. Man rapes goat!
2017. dec. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
54%

Jó hamar kitörlődött a válaszom.


Na mindegy, akkor röviden.


És remélem,- a te érdekedben - hogy érteni fogod bálnacsávó.


Naanaa...!

2017. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
13%
#16 Mi bajotok van nektek? Mintha valami rosszindulatú lennék vagy ilyesmi. Ne ünnepeljétek a karácsonyt, mivel öngól. Ne engem támadjatok már, nem vagyok vallásos vagy ilyesmi. Tisztára olyanok vagytok, mint a sithek! Nem a vallás véget ünneplem a karácsonyt vagy a Jézuska véget. Igazából nyomós indokom sincs rá. Ahol van pia vagy buli én ott vagyok. Nektek, viszont nyomós indokaitok vannak, hogy ne tegyétek. Már csak azért is mondtam, hogy légyszívesbben kanállal szúrám szíven a Sátánkátokat és aztán átvenném a helyét, betiltanám a kecskeölést. Nem a vallás véget tenném, mert nem érdekel. Csak úgy heccből!
2017. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Kék bálna: Ugye tudod, hogy a sátánisták egy jelentős része nem is hisz a pokolbéli Sátánban, akinek te kanálla szúrnád át a szívét.

Szóval ettől csak még hülyébbnek néznek...

2017. dec. 22. 16:33
 19/33 anonim ***** válasza:
Hát, ha a jelentős része nem is a többiek annál inkább. Biztos vagyok benne, hogy már a sárga földig átkoztak. :D Jól érződik egyfajta gyilkos aura. Nem szívesen futnék egyikkel sem össze egy sötét sikátorban. Nem az, hogy félnék bármelyiktől is vagy ilyesmi... Inkább néznek hülyének, nem vagyok sértődő típus.
2017. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Halacska te hány éves vagy? A másik kérdésem: Teljesítesz kívánságokat?
2017. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!