Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokszor hallani, hogy minden...

Sokszor hallani, hogy minden energia, és minden rezeg, de valójában mi rezeg (atomok, vagy az azt alkotó elemek, húrkok) A rezgés adja az energiát vagy az energia a rezgést?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 20:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
A léc, de már nagyon...
2017. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha az atom rezeg, akkor a húr is. De én úgy gondolom, hogy a hő miatt rezeg, hiszen ez a hőenergia, de lehet hogy ez nem igaz. Viszont elvileg a húrok energiából vannak szóval az anyag is energia. De gonolj bele, energia nem lehetne anyag.
2017. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Plussz, ezt nem at ezóba kelett volna írni, hanem a tudományba.
2017. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ja, és még egy: szerintem az energua adja a rezgést.
2017. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ha a hő abszoluth nulla, megáll a rezgés?

"Ezotéria" Ez a rezgés maga az Isten! Vagyis a hő az Isten?

2017. dec. 29. 23:32
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de fizikán azt tanultuk, hogy ha valamiben terhed a hő, akkor az atomok átadják a rezgést. A hő nem Isten. De te most tudományról akarsz beszélni, vagy filozofálni akarsz, mert egy 7.-es sem tud mindent...
2017. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
De komolyan, te azt hitted, hogy az energia Isten?😑
2017. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ezotéria és fizika teljesen összefér. Mindkettő azt mondja: kezdetben csak energia létezett, majd az infláció következtében a az iszonyatos hő hülni kezdett és letrejöhetett az anyag, az első atomok. Ilyen szempontból osztom a véleményed, a hőmérséklet nagyon is központi szerepet játszik. Viszont ez a kezdeti energia ami hatalmas rezgésszámon, hatalmas hőfokon létezett, egyenlő Istennel. Hisz ebből lett minden, akkor miből van ez az energia. Hő rezgeti, vagy a rezgés hevíti.
2017. dec. 29. 23:52
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, ahogy kifejtetted, kérdező. Szerintem például a teremtés elmélet és az evolúciós elmélet sem zárja ki egymást. Tök jó itt olvasni, hogy más is így gondolkodik. :)
2017. dec. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Mik vannak. Hm.. A trollok is rezegnek.
2017. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!