Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A lapos föld elmélet sületlens...

A lapos föld elmélet sületlenség? Akkor adna nekem valami szkeptikus értelmes tudományos magyarázatot az ősrobbanás elméletre? Miből lett az anyag?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 19:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%
Hat, én végigolvastam a 24.hu- n, a magyarországi "Laposföld mozgalom" alapítóival készült riportot. Nem kellett volna. Nem tudom, hogy mennyi idő att leszek képes kiheverni.
2018. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
6%
A föld nem lapos. Ha lapos lenne már rég tudnánk. Ha már rég tudnánk, te is tudnád és ha te is tudnád elmondhatnád magadról, hogy tudatában vagy egy jelentéktelen információnak. A föld geoid. Ha lapos lenne nem számítana mivel sokan a saját országukat sem hagyják el egész életükben. Az ősrobbanás pedig elmélet nem lehet gyakorlatban bizonyítani. Ha téged megfigyellek 5 percig és csak azt az 5 percet veszem igaznak és mondjuk te nagyon szomorú vagy végig, nem könyvellek el szomorú embernek, mint állandó állapot. Ez az 5 perc a vilűrnek sok milliárd évnek is megfeleltethető és te is képes vagy változni. Egy szemvillanásnyi ideje létezünk csak.
2018. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%

22-es kiegészítés.

Az ősrobbanás elmélet nem abból indul ki, hogy előtte nem volt semmi. Nem a semmi robbant fel. Valami volt, s abból alakult ki az ismert világunk.

Mint mondjuk egy kézigránát. Felrobban, repülnek szét a szilánkok. rajta csücsülünk az egyik szilánkon, s megpróbáljuk megfejteni a titkot.

2018. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%

"Az ősrobbanás pedig elmélet"

Az bizonyítva van.

Tudod, vannak egyrészt fizikai törvények (pl. ami most zuhan, az nyilván leesett valahonnan) - másrészt bizonyos következmények (pl. a háttérsugárzás, H-He arány, a kialakult galaxisok, stb).

Nem kötelező mindenhol ott lenni az elejétől a végéig, hogy biztosak legyünk benne.

2018. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
21%

Egyértelmű hogy lapos! Ha gömn lenne mindenki legurulna róla! Próbálj meg egy gömb alakútárgyon úgy megállni hogy nem lefelé gurulsz!


Na erre mit léptek szkeptikuskák??

2018. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%
#25: Rendkívül "meggyőző" érvelés.
2018. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem ezen kéne gondolkodni szerintem hanem azon mit kezdjünk magunkal, hogy jobb legyen minden.
2018. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sok érvem van, most lusta vagyok leírni.


Csak a legalapvetőbb: azt állítják a lapos Föld hívők, a horizonton elvben tetszőlegesen messze elláthatunk, hiszen a Föld lapos.


Bármit láthatunk, akármilyen távol is van. Kivéve a Napot.


Innen bukik az egész, a Nap egyértelműen lemegy a horizont alá. Ha nem menne le, és a Föld lapos, akkor látható lenne éjjel is a távolban.

2018. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
53%

28-as ezel egy nagyon meggyőző érv.


Igen a lapos Föld sületlenség. A lapos föld hívők igazából megszállott bolondok akik azt hiszi hogy több évezrede hazudnak nekik. Ugyan már kinek lenne érdeme?


Az ősrobbanás bizonyítva van. Részecskegyorsítóban már újra tudták játszani(nem teljesen). Megfigyelték hogy minden galaxyis egy pontba vezethető vissza, ugyan onnan távolodnak.


Az anyag pedig egyetlen végtelenül sűrű és végtelenül apró pontból robbant ki.

2018. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Visszafelé fejlődik az emberei gondolkodás? Úgy látom igen

Nem kell mindent elhinni amit az interneten olvasol

2018. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!