Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki lemarad, az kimarad 2012-ben?

Aki lemarad, az kimarad 2012-ben?

Figyelt kérdés
Melyszerint ha nem tudom felvenni a Föld megemelkedett rezgését,akkor evakuál a Föld engem?Meg még sokakat,akik nem hisznek ezekben?De itt :"A tested ,testünk minden atomja egy élő lény. Tudatuk van. Hiszen ha nem lenne akkor nem tudná a szív,hogy mit kell csinálni. Mind tudatában van mi a feladata. Ha mikroszkóp alatt nézed a sejteket köztük nagy a távolság. Olyan mint egy világ egyetem. És van a testünknek egy bizonyos rezgés száma. Csak úgy mint a földnek is. Jelenleg a föld rezgés száma emelkedik. És aki ráhangolódik a földre át tudja venni a rezgés számát. És ez ajánlatos,mert azok távoznak akik erre nem képesek. A ráhangolódás annyi,hogy szeresd a földet." Ez kicsit elgondolkodtatott..,mi a véleményed erről?:s
2010. jún. 4. 22:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
azta :O , ezotéria kategba kéne szerintem :D
2010. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Elöször abba akartam..,de aztán itt tettem fel.De ha a modi átrakná ezotéria kategóriába akkor megköszönném!!:)
2010. jún. 4. 22:46
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
ezaz atomoknak tudatuk van eléggé valóságtól elrugaszkodott mindenesetre, miaz hogy hogy tudná a szív mit kell csinálni a szív nem tudja mit kell csinálni az agy tudja mit kell csinálni, és még ha azt csinálja is amit kell miért lenne tudata, folyó lefele folyik a hegyről nem fölfele neki is tudata van mert tudja hogy lefele kell folynia?
2010. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hihihi,mi van???:XD Dehogynem tudja a sziv mit kell csinálnia...,ketyegnie kéne min. 60 évig..,az agy meg gondolkodik!
2010. jún. 4. 22:54
 5/28 anonim válasza:
Bakker, ma ráejtettem a lábamra egy 15 kilós PB palackot, de tudtam, hogy tudata van és csak azért esik rá a lábamra mert ki akar cseszni velem :D Amúgy ez a rezgés meg ráhangolódás dolog egy alaptalan sületlenség, de ha átrakják az ezotériába, akkor a sok okos emberke megmondja neked a frankót :)
2010. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen,kiváncsi vagyok a véleményükre,mint ahogy azokéra is akik szkeptikussak,mint Te is utolsó...,én nem vitatkozni akarok,csak véleményeket!Ki tudja..,azért van benne valami!
2010. jún. 4. 23:00
 7/28 anonim ***** válasza:
akkor azt mond meg ki mérte meg a föld rezgésszámát? mennyi volt 50 hz?
2010. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A Föld is egy élőlény,akárcsak Te...,neked is van rezgésszámod és a Földnek is!
2010. jún. 4. 23:10
 9/28 anonim ***** válasza:
de mi az hogy emelkedik a rezgésszáma? mér nem csökken és mért nem marad ugyanannyi ha már mindenképp rezgésszámának kell lennie ami eleve értelmezhetetlen számomra :)
2010. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A Mayáktól kéne megkérdezni...,látod ezt nem tudom én se,hogy miért emelkedik:s Stagnálhatna még vagy 50 évig!!:D
2010. jún. 4. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!