Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt párszor olyan, hogy...

Volt párszor olyan, hogy láttam egy sötét alakot, ányekot szaladni a lakásunkban. Csak egy pillanat volt az egész. Tudnátok segíteni, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt olyan is, mintha láttam volna valakit mögöttem. Éreztem is, hogy valami megszorítja a vállam. Megfordultam és sehol senki.

2018. febr. 1. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés, az ezotéria rovatba való. Ott sok remek választ kapnál rá.
2018. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Átírom oda.
2018. febr. 2. 06:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod "átírni", több helyre pedig tilos feltenni ugyanazt a kérdést.

Remélem, a moderátorok átteszik.

2018. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld figyelmen kívül hagyni, vagy ha nem sikerül, kérd meg, hogy távozzon.
2018. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy hangzik, mint egy kopogó szellem. Tartson egy szeánszot, szenteltesse fel a házat, elméletileg ez elég.
2018. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Árnyembernek nevezik őket.Igazából mindegy mik,én is találkoztam már velük.Közölni akar valamit talán? Ne félj tőle,mert félelemből táplálkozik,legalábbis amivel én találkoztam.Előttem állt,nagy,magas,széles vállú,nem volt arca,teljesen sötét volt,de ember alak,férfi.Próbált maga alá gyűrni.Rögtön megszólalt a belső hang,hogy nem szabad félnem tőle,így el is tűnt rövid időn belül.
2018. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Megelevenedett a testszagod. Könnyen előfordulhat az ilyen, mosakodással távol lehet tartani ezt a manifesztációt!
2018. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!