Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz? Elforditottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Elforditottam a fejem aztán fel állt én meg ültem és megcsokolt vagy hát szerinte csak szájra puszi volt mert egy pillanat volt az egész utána rohant a buszra én meg totál lefagytam.

Figyelt kérdés
Van egy srác pár hete beszélgettünk és szombaton taliztunk beszélgettünk meg nevetgéltünk és mikor beért busza amivel ment volna haza megakart sokolni csak én hülye azt se vettem észre.
2015. jún. 8. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem sértődnék meg ezen, szerintem nyugodtan mondd el neki, hogy fáradt voltál, későn kapcsoltál.

Szerintem megérti, ha szeret.

2015. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem haragszik azt mondta majd legközelebb jobban sikerül csak én még soha senkitől nem kaptam se csókot se szájra puszit és azért fagytam le meg hát azt se lehet mondani hogy szeretem mert akkor találkoztunk elöször
2015. jún. 8. 18:21
 3/3 anonim válasza:

most mi a baj?

ő is lazán vette, minek ezen túrázni?

2015. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!