Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem meg a...

Hogyan szüntessem meg a kötődést az anyagi világ felé?

Figyelt kérdés
Hogyan érjem el, hogy ne alakuljon ki a ragaszkodás valaki vagy valami iránt? És ha már kialakult a kötődés, hogyan lehet felszámolni ezt az érzést?

2018. febr. 11. 08:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A csak saját magához kötődő egó potenciálisan a fekete mágus egója. Ő már tudja, hogy mindennek ára van és ingyen nincsen semmi sem.
2018. dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
# 21 - Sajnos túl nagy az ára, és nem is megoldás.
2018. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akkor a kedves fekete mágus már megfizette az árát. A kérdés értelmét vesztette.
2018. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Most már én is kíváncsi vagyok.

Van egy olyan kötődés amit szükségszerű lenne megszüntetnem - viszont nem tudom

megvalósítani ezt!

Abban reménykedem az élet bedobja a lehetőség kulcsát, vagy inkább a lehetőségét hogy úgy érjen véget hogy a legkevésbé fájjon.

Minden esetre megpróbálok mindent!

~ Nem akarok úgy megöregedni hogy azt lássam hogy kihagytam a lehetőséget...

(Az lenne az igazi - amikor mindkét fél belátta hogy nincs értelme tovább haladni, szépen megbeszélik, és lassan felszámolják a belső érzéseket, érzelmeket. De ritka szerintem hogy ilyesmi sikerülhet.)

2018. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező - a kérdés második felére tudok válaszolni. Minden kötődés megszűnik ~ ha nem teszünk bele több energiát!
2018. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!