Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez paranormál jelenség? Ha az...

Ez paranormál jelenség? Ha az tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kezdődött hogy volt egy furcsa álmom. Egy sötél ruhás árny alak ált az ágyam mellet és hozott magával egy kazettát. Az álom teljesen élethű volt. Elkezdtük nézni mi van a kazettán és egy film volt elrothadó emberekről meg ijesmikről.Az álom végén ejtett egy sebet a kezemen majd távozott. Én felkeltem. Másnap ugyanezt álmodtam ,csak ezuttal más volt a kazettán. Harmadik nagy ismért ugyanez az álom volt ,és ismét más volt a kazettán. Álmomban nem szol hozzám az a lény csak berakja a kazettát. Már 2 hónapja csak ezt álmodom. Most két hete hogy vágások jelentek meg a karomon és gyajran nem emlékszek mit csinálltam este. Volt hogy felébredtem az ajtóm elött. Volt hogy úgy keltem hogy egy sniccer volt melletem. Semmire nem emlékszek csak az álomra ami minden este ismétlődik. Egyre fáradtabb vagyok mert mintha nem is aludnék olyan az egész. Veletek fordult elő hasonló? Ha igen akkor mit lehet ellene tenni ? Egyáltalán mi ez?
2018. febr. 13. 18:54
 1/3 anonim válasza:
Elsőkörben én keresnék egy pszichológust meg felvenném hogy mitörténik éjszaka a szobádban ^^
2018. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Van megoldás, írj privátban.
2018. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kamerát kipróbáltam de valamiért bizonyos időközönként megállt a felvétel, utánna beindúlt. Ezt látni lehetett a videóban hogy vágások vannak benne.

Voltam szihológusnál de mondta hogy csak az ápmaim beképzelem mert a tudat allatimban ez van. De az a viccc hogy semmi bajom. Rendesen élek jól elvagyok csak este van baj mikor elalszok.a vágásokra is rákérdeztem de arra nem is felelt, csak annyit mondot nem e vagyok skizophrén. Nem hiszem hogy az lennék , de ha mégis azt nem tudom hogy deríthetem ki. Ha meg téved az szihológus akkor ugyan ott vagyok hogy mi csinálja ezt. Illetve már az fura higy ha egyedűl vagyok a házba mitől ált meg a kamera?

2018. febr. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!