Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az éjjel elvándorolt a telefon...

Az éjjel elvándorolt a telefonom, valakivel történt ilyen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idöben történt, egész pontosan tegnap reggel.

Lefekvés elött, néztem a telefonon a YouTube-t, de belealudtam. Másnap reggel a telefonomat a szoba másik oldalán levö iróasztalomon találtam meg. Elözményeket megnézve minden úgy volt hagyva, ahogy én használtam.


Valakivel történt e ilyensmi?



2018. márc. 10. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha családdal élsz akkor bárki az asztalra tehette mert te éjjel lehet lelökted. Az is lehet, hogy felébredtél és mikor kimentél mosdóba láttad hol van és te raktad az asztalra csak nem emlékszel. (Velem rengetegszer volt már ilyen)
2018. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Saku14 ***** válasza:
74%
Nekem is volt ilyen , tesom elvitte a szobajaba a telom este amikor mar aludtam , reggel amikor fel kelek mindig nezem az idot es nem talaltam ott
2018. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Velem történt cifrább is, mit sem sejtve elmentem bulizni a haverokkal, másnap pedig egy idegen nő feküdt mellettem az ágyban, pedig előző reggel még nem volt ott. Fura.
2018. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
migráns teló
2018. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Én a tabletemen szoktam elalvás előtt videókat nézegetni az ágyban. Ha fáradt vagyok, sokszor már közben annyira elálmosodom, hogy leragad a szemem szabályosan, és belealszom kicsiket. Olyankor kirakom gyorsan az éjjeliszekrényre, a lámpát lekapcsolom, és már alszom is. De előfordult már velem is, hogy reggel kerestem a készüléket, mert félálomban nem a szokásos helyre tettem, hanem kicsit arrébb. Szóval nincs ebben semmi ördöngősség, hidd el! ;)
2018. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alvajáró vagy.
2018. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
egy szellem elvitte. telózni akart vele, aztán eszébe jutott hogy nincsenek újjai.
2018. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs ebben semmi ezoterikus dolog. :) Az egyik válaszolónál van a pont, alva járhatsz időnként. Én is szoktam rendezkedni néha. :D Esetleg félálomban voltál és annyira fáradt, hogy nem emlékszel rá, hogy elraktad, vagy valaki tényleg arrébb rakta, mint előttem írták.
2018. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!