Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez a laposföld őrület?

Mi ez a laposföld őrület?

Figyelt kérdés
Remélem itt nem terjeszt senki ilyeneket, a hírekben, a youtube-on,mindenhol csak ilyenekről hallani.
2018. márc. 22. 20:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán hogyan hihet ebben bárki is?

És miért nincs jobb dolga?

2018. márc. 22. 20:48
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy "okos" amerikai kitalálta, utána a többiek elkezdték elkezdték követni. Az illető annyira meg van győződve róla, hogy a Föld lapos, hogy léghajóval akar felmenni x méter magasra, hogy bebizonyítsa az igazát.
2018. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
A laposföld-elméletet mesterségesen terjesztik a megfelelő érdekcsoportok. Céljuk, hogy a valós ún. "összeesküvés-elméleteket" (amelyekről utólag mindig kiderül, hogy igazak) lejárassák, egy kalap alá vegyék az ilyen blődlivel, nevetségessé, hiteltelenné tegyék.
2018. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Miii?? Lapos a Föld?! Nemá! :D

Bocs, nem hagyhattam ki. :D


Én mondjuk nem hallottam róla, de nem is izgat.

2018. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
58%
Erről én is most hallok először. Érdekes :D Amúgy az mit bizonyítana ha felmenne x méter magasra léghajóval az az ember?.. Az űrből tökéletesen látszik hogy a föld nem lapos, már pedig voltak egy páran az űrben.. És számtalan más bizonyíték van rá, míg arra, hogy lapos semmi.
2018. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%
Az a poen hogy ezt nem amerikai, hanem magyar talalta ki. Es csodalkozunk hogy hulyenek nez a vilag minket.
2018. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ki az a Samuel Rowbotham itt olvasható: [link]


Az egész egy elmélet.

Mivel sokan felkapták és terjesztik, bizonyítékokkal, így kb a sok ember ezt be is veszi, meg is eszi.

Ugyan úgy terjed, mint a Darwini elmélet, szintén egy őrület.


Mindenkinek megvan a maga nézete, nem kéne ráerőszakolni senkire semmit.

A Föld egy geoid: [link]

2018. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6:Ezt honnan veszed, hogy magyar találta ki? És ha igen, akkor ki?
2018. márc. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát, én a 24.hu- n olvastam egy riportot a Magyar Laposföld Társaság vezetőivel. Nekem az bőven elég volt. Nehezen hevertem ki...
2018. márc. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem magyar találta ki. Az '50-es években kezdett terjedni USA-ban, érdekes mód manapság sokkal több híve van, mint eddig bármikor máskor. Sokan a középkorra hivatkoznak, de az az igazság, a középkorban a többség nagyon is jól tudta, hogy a föld gömbölyű (azóta meg ugye tudjuk, hogy geoid).

Én a laposföld hívőket az oltásellenesek, chemtrail-esek, HAARP-hívők, alufólia sapkások, stb. közé sorolom :D


[link]

2018. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!