Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet Laposföld támogatókhoz...

Lehet Laposföld támogatókhoz néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Szóval sok mindent olvastam a gyakorin, google-ztam sokat, nagyjából értem, mi az elképzelés lényege, mikkel támasztjátok ezt alá, de hadd kérdezzek néhány dolgot, ami nem teljesen világos ezek tudatában sem:


Mi van a jégfalon túl, annak tetején, alatta, a föld alatt, fölöttünk, ki csinálta ezt, és miért? (Szöval egy extended kozmológiát kérnék)


Ha a Föld lapos, miért látunk repülőket lefelé menni? Mintha függőlegesen lefelé haladnának. A földnek kéne ütközniük. Hogy-hogy ez nem történik meg, ha a Föld lapos?


Miért engedték meg a repülés elterjedését a nagyhatalmak, ha ez szolgáltatja a legtöbb bizonyítékot? (Pl. vízszintes horizont)


Vannak más "lyukak a jégben?" Járt már ott ember?


A jégfal hogyhogy nem olvad el?


Egyáltalán hogy néz ki a földtörténelem szerintetek?


2017. aug. 26. 14:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: ha gravitáció nincs, mi tart minket a földfelszínen?
2017. aug. 26. 15:03
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van hozzám, mint gömbölyűföld-hívőhöz kérdése, meggyőző erejű megfigyelése, az írhat privátban vagy nyilvánosan!
2017. aug. 26. 15:05
 3/6 anonim válasza:
88%

Itt nincsenek laposföld támogatók, bocsi :/

(de lehet valaki majd eljátssza neked)

2017. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alig várom, gyertek csak :)
2017. aug. 26. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem az ezóba tetted ki a kérdést? :D
2017. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Jó lenne lassan leakadni erről a témáról, az ilyen kérdéseknek semmi értelme. Ne játsszuk el, hogy tudományos vita folyik a témában.
2017. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!