Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telekinézisről vayg Pyrokinézi...

Dominik Domonkos kérdése:

Telekinézisről vayg Pyrokinézisről kérdezek Valakinek sikerült? Hogy gyakoroolja? (Olyan válaszokat nem kérek hogy nem létezik! )

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a filmben több szereplőnek is:

[link]

2018. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz nagyon megértő vagy,attol mert nem hiszel benne nem kel kigúnyolni egy filmel.
2018. ápr. 7. 07:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze megcáfolni nem tudod!
2018. ápr. 7. 07:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval sem állítottam, hogy nem hiszek benne. A reinkarnációban is hiszek, az átlagnál sokkal jobban. Ráadásul sok film a való életből merít dolgokat, még olyanok is, amelyek nem igaz történeten alapulnak.

Kíváncsi lennék én is, hogy van-e itt olyan, akinek van ilyen képessége, de erősen kétlem, hogy egy ilyen fejlettségű emberi (vagy más) lény a gyakorikerdeseket olvasgatná, mi több, válaszolna is egy ilyen kérdésre.

2018. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggelente telekinézissel a tűzhelyre reptetem a kávéfőzőt és pyrokinézissel alágyújtok.Nem nagy dolog...
2018. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz benne,és viccesnek találja vagy gúnyolódik az inkább ne irjon kommentet mert nem azt kérdeztem hogy milyen vicceket tudtok!
2018. jún. 30. 09:55
 7/7 anonim válasza:
Szia! Tudom egy kicsit későn válaszolok, de én hiszek benne és gyakorlom is. Igen is sikerülthet csak erős hit, türelem, és koncetráció kell hozzá. Nagyon sajnálom azokat akik ezt kigúnyolják, és bolondnak nevezik akinek sikerülhet.
2019. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!