Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról az...

Ti mit gondoltok arról az elméletről, hogy a kisgyerekek látnak előre dolgokat, akár látják a szellemeket, vagy bármi ilyesmi?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig is azt mondta, hogy én láttam "dolgokat". Nemrég mondta, hogy amikor 4-5 éves voltam nevetve azt mondtam neki, hogy az öcsém (aki akkor 1 éves volt) meg fog halni, pont amikor felnő, és el fogjuk temetni. Ez majdnem 10 éve volt, és mostanában nagyon sokszor jut, eléggé aggaszt.Erről mit gondoltok? Van benne valami vagy csupán a gyerekszáj?

2018. ápr. 26. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Meg fogod ölni az öcséd. Aki ilyenekben hisz, az bármire képes.
2018. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"kisgyerekek látnak előre dolgokat"

Ez így igaz.

Viszont ha felnőnek, hátra akkor sem fognak látni, csak emlékezni.

2018. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én ezt konkrétan hülyeségnek tartom és szerintem, te se "stresszeld magad" ezzel. Hiszen, ha valóban hülyeség, akkor azért felesleges ezen agyalni, ha meg netán tévedek és valóban a jövőt láttad előre, akkor meg azért.
2018. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez az egész nekem inkább úgy hangzik mintha megnéztél volna egy ördögűzős filmet és abból merítkeztél volna.
2018. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem gyerekszáj, ez kitaláció, vagy a környezeted nyomatott valamit amiről az anyukád nem tud, vagy észre-sem vették, hogy hallod amiről beszélnek és beindult a fantáziád csúnya módon akkor.

Ott ahol halál, meg temetés van igazándiból, ott nem játszadoznak egy gyerekkel és a gyereknek sem jut az eszébe, hogy ilyen ökörség elhangozzon.

2018. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* elhangozzon akár a későbbiek folyamán (sem)
2018. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Majd' 10 éves távlatból, 4-5 éves korodban tett megjegyzésed -amit az idő már megváltoztathatott, az emlékek módosulnak!- alapján általánosítasz, hogy a gyerekek "látnak előre dolgokat", azaz született jósok.

.

Tíz év után "eléggé aggaszt" az a kijelentésed, amire nem is emlékeztél, csupán anyád elmondásából tudod.

Túlzásba viszed az aggódást.

.

"Van benne valami vagy csupán a gyerekszáj?"

Igen.

Már akkor olyan okos voltál, hogy felfogtad és burkoltan mindenki tudtára adtad: senki nem él örökké.

2018. ápr. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Barátnőm mondta,hogy az Ő Barátnője a tükörrel beszél és a rég halott nagymamáját látta benne. Hiszek neki.
2018. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!