Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz lehet az a felvetés,...

Igaz lehet az a felvetés, hogy a magyarok ősei valójában a szíriusz bolygóról származnak?

Figyelt kérdés
Több tudományos értekezést is hallgattam már erről a témáról, szerintem nincs egyértelmű bizonyíték erre, de hogyan is oldhatták meg a magyarok az űrutazást még akkor? Bizonyos tudósok szerint időszámításunk előtt 2000 évvel érkeztek ide a magyarok az űrből. Erich von Däniken világhírű tudós, a paleoasztronautika elmélet megalkotója is említést tett régebben arról, hogy a Földön bizonyosan van legalább 3 olyan nemzet-népcsoport, ami az űrből érkezett. Vajon mi lehetünk az egyik?

2018. máj. 4. 02:15
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nem veszitek észre, hogy csak poénkodik a kérdező? Ti meg komolyan veszitek.
2018. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

olvasd el elobb daeniken konyveit sorrendben

aztan filmjeit sorrendben (csak a sajat filmjeit)

akkor nem kerdezted volna ezt

2018. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Na egy kicsit komolyabbat is. Én keményen szkeptikus vagyok, itt a GYK - n is gyakran odaszólogatok az ezós észkombájnoknak.


De játszani a gondolatokkal csak lehet? Az nem bűn, az a baj, ha valaki sületlenségeket mint tényeket állít be. Ezek nem tudósok, csak ötletelők, nem baj ez, szabad világban élünk, de ne nevezzük őket tudósoknak.


Én több könyvét olvastam Dänikennek, van egy - két érdekes felvetése, nem ördögtől való gondolkodni egyik - másikon. "Oopart" tárgyak, egyes megmagyarázhatatlan leletek. Nem kell elhinni, érdekes, a sci - fi - vel határos elképzelések.


Valahogy itt vagyunk a Földön, az űr tágabb környezetünk. Mi van ha tényleg valahonnan "odakintről" került ide az élet csírája?


Természetesen, még ha igaz is lenne, ekkora időtávban nem lehet magyarságról mint olyan, beszélni. Az ilyen marhaságok csak ártanak az "ügynek". Kutatni kell, bizonyítékok kellenek, aztán a tudósok majd főznek belőle valamit. Hasonló ez a többi rejtélyes jelenségre.


A Szíriusz pedig nem bolygó, ne viccelj már, annyit már tudjon egy átlagember is, hogy mi a különbség egy csillag és egy bolygó között.

2018. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Alain Delon ***** válasza:
Mitől voltak azok olyan tudományosak?
2018. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igaz. Nagyszüleim padlásán még vannak a Sziriuszról hozott kacatok. De én lesz..om, ha meghalnak elvaterázom az utolsó darabig.
2018. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

A magyarok egy külön faj, vagy akkor minden ember a magyaroktól származik?

Akkor már miért pont a magyarok? Alig van pár ezer éves történelme a magyaroknak vagy még annyi se.

2018. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1.Szíriusz az egy csillag ami kb.t1000-9000'C fok és mi már a 30'C fokban is megdöglünk(Ha onnan származnánk akár a 40'C fokot is simán kibírnánk!)


2.Ha mégis onnan származnánk akkor nem így néznénk ki ,nem lenne ilyen a gondolkodásunk,stb.


3,HÜLYESÉG!

2018. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, hidd el, nincs már tiszta ősmagyar, ugyanis Magyarország már jó néhány évszázada több kultúrájú ország, a 17-18.sz.-ban 40% volt csak magyar a népességnek, azóta még jobban keveredtünk, szóval ez nem fog kiderülni soha.
2018. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Írjátok csak be a Google keresőjébe, hogy "sziriuszi leszállóhely" Onnan a legenda hogy ide fognak érkezni. Van Magyarorszagon egy titkos szekta, aki tudja a tutit.
2019. máj. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!