Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szokott De ja vu érzésetek lenni?

Szokott De ja vu érzésetek lenni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább gyermek ill. tinédzserkorotokban volt inkább jellemző ?


Ti honnan 'éreztétek',hogy ez már megtörtént veletek?

( maga az az érzés,hogy 'én már jártam itt' v. esetleg megálmodtátok?)


Én megálmodni szoktam ezeket a dolgokat.


2010. jún. 15. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jaja szokott lenni, de szerintem mindenkivel megesett már :)
2010. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Nekem egyszer volt, de nem jó.

Az álmomban egy erdőben voltam, nagyon hideg volt, féltem és rázott a hideg, sokáig kiabáltam ameddig megérkezett a segítség. (17 éves voltam)


Tavaly No-ban elhagyott a csoport, a rossz ösvényen mentem tovább és eltévetdem az erdőben. Kezdett sötétedni, hideg volt, fáradt voltam, s kezdett rámtörni a pánik, mire kb. 6 óra múlva eszébe jutottam az egyik csoporttagnak, felhívtak, mondtam, hogy egy tavas/barlangos résznél vagyok, a jobb oldali ösvénynél jöttem tovább. S egy bő fél óra múlva értem jöttek.

Közben eszembe jutott az álmom...! (18 voltam)

19/L

2010. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előző: miért nem te hívtad fel őket?
2010. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

nekem szokott lenni néha meg régebben is volt(14 vagyok).

nem álmodtam, hanem éreztem, hogy annyira ismerős(nem azért, mert otthon vagyok:))

2010. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gyakran van. Gondoltam is rá, hogy valami agybajom lehet :S
2010. jún. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

14:04 vagyok!


Mert egy jó darabig mentem, hogy majd csak megállnak pihenni s utolérem őket (mert voltak velünk idősebbek is).

Aztán mikor semmi, gondoltam telefonálok, és szólok, hogy várjanak meg, de az egyetlen ember akinek tudtam a számát, bennhagyta a szálláson a telefont, s mivel nem voltunk közvetlen ismerősök, nem tűnt fel neki, hogy hiányzom. Így csak a szálláson vette észre, hogy hívogattam, és egyszer visszahívott, mondtam, hogy mi történt. S ő azonnal intézedett!

Tanulság: Mindig szólj valakinek, ha egy pillanatra is elmaradsz a csoporttól -vagy kérd, hogy várjanak meg-, s kérj telefonszámot több embertől!

2010. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Megint a 14:04. :)


Amit a mai napig nem tudok, hogy miért azt az ösvényt választottam, s ilyen kis szemét elágazásoknál miért nem írják ki, hogy mi, merre visz.

2010. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem nagyon sokszor van :) ÁLtalába ugy hogy megszoktam álmodni kis részleteket! 21/l
2010. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Mostanában elég gyakran van!

De nemek inkább olyan, hogy ha ránézek valamire, akkor olyan, mintha ezt már láttam volna,vagy megtortént volna velem!!!

2010. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!