Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szokott olyan erzesetek...

Szokott olyan erzesetek lenni, mikor mas hazaban jartok, hogy mennyire jol van berendezve, milyen szep?

Figyelt kérdés
En gyakran erzek ugy "idegen" helyen, hogy mennyivel szebb, jobb a berendezes, elrendezes. Arra gondolok, hogy talan azert van az az erzes, hogy az ember a sajatjan nem veszi eszre, mert az minden nap ott van a szeme elott.
2011. jún. 10. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szomszéd kerje mindíg zöldebb!Tényleg.Azt volna jó tudni,hogy a mi lakásunkról is valakinek az jut-e eszébe,hogy de jó. Nekem se sok fantáziám van,sajnos.Meg túl sok pénzem sincs.
2011. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont, hogy fordítva szokott lenni... :)


Bemegyek valaki lakásába, és látom, hogy nagyon szép.. Stílusos, ötletes stb. De egyből arra gondolok, hogy miénk mennyivel klasszabb, otthonosabb.

Habár, ha olyan stílusút látnék, mint a miénk (vidéki és romantikus keveredése) akkor lehet látnék olyat, amire azt mondom, hogy "ejha, ez sokkal szebb, mint a miénk"..


Pl ha látok egy minimál stílusú amerikai konyhás nappalit, azt szépnek és modernek tartom, de meg sem közelítheti az én házam hangulatát, szépségét.

Van, aki meg pont fordítva van ezzel... Kinek mi jön be.

Egyébként a változatosság gyönyörködtet!! Jó érzés néha egy egészen más stílusú otthonba bemenni, s szétnézni, hogy "na ilyen is van".. :)

2011. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

persze, én is megnézem, h más hogy él, néha még lopok is pár ötletet, amivel a saját lakásom feelingjét tudom turbózni :D


de alapvetően szeretem az otthonomat, elvégre úgy lett berendezve, h nekem tetsszen. szokták is dicsérni, akik először járnak nálam. pedig nem költöttünk rá milliókat, csak fontos volt, ízléses legyen, passzoljanak egymáshoz a dolgok.


én is ugyanígy megdicsérem, ha más lakása tetszik, külön kiemelem, h mi az, amit jónak tartok benne.

2011. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is ugy vagyok, hogy egyszeruen tetszik, hogy mas milyen teljesen mas otlettel tudja a hazat szepen rendben tartani, berendezni. Ettol meg az en hazam tetszik nekem, mert ugy van kialakitva, hogy a legpraktikusabb legyen kisgyerekkel es ahol nincs gyerek, ott ezt a praktikussagot sehol nem latom. Ettol meg mindenhol nagyon tetszik, csak nekem tudom, hogy nem az az idealis. De masnal tetszenek a kulonbozo megoldasok es tenyleg el lehet lesni 1-2 aprosagot.
2011. jún. 10. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!