Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem vált országszerte...

Miért nem vált országszerte elterjedté a kristálygyógyászat? Miért titkolják az igazságot a "tudósok"?

Figyelt kérdés

Rengeteg szakember és kristálygyógyász bebizonyította már, hogy a kristályoknak igenis gyógyító ereje van, csak a nyugati orvoslás és a gyógyszerlobbi a szkeptikusokkal karöltve ellehetetlenítik ezt a tudományterületet. Miért érdeke egyeseknek az emberek szándékos betegségben tartása?!


Az univerzumban minden dolog - így a kristályok és az ember is - különböző frekvenciájú rezgést bocsát ki. Az egészséges emberi test rezgésének jellemzői mások, mint beteg, diszharmóniában lévő emberi testé. A kristályok rezgése képes hatni az emberi test rezgésére és képes helyreállítani az emberi test diszharmóniáját. Sőt, az emberi DNS-re is hatással vannak bizonyos kristályok.


[link]


[link]



2018. máj. 29. 17:13
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, hogy tucatnyi gyógyszerlobbis meg "tudós" kapott már Nobel-díjat kuatatásai és világot megváltó elméletei miatt, csak a szegény kőszakértők nem. Ki kell, hogy ábrándítsalak: az ásványokkal való gyógyítás régóta fennálló parasztvakítás. Azt javaslom, hogy ne terjeszd és ne égesd magad még tovább még azzal is, hogy válaszolsz a kommentemre!
2018. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
48%
(Ja és ha megszünteted a diszharmóniát, azzal kicsit többet érsz, mint ha "helyreállítod".)
2018. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
11#, ez neked égő max, nem nekem, tudhatnád, hogy a Nobel-díjat a gyógyszerlobbi fejesei és a valódi tudás ellenségei adják át, nem az igaz tudás mesterei.
2018. máj. 30. 01:11
 14/39 anonim ***** válasza:
64%

Igazad van, kérdező. Szerencsére van változás. Itt a világ első ezo sürgősségi klinikájáról készült dokumentumfilm.


[link]


(Az aláröhögés senkit ne tévesszen meg, csak a gyógyszerlobbi koholmánya, cenzúrája.)

2018. máj. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 szenes43 ***** válasza:
49%

Van néhány könyvem "Kristálygyógyászat" című és hasonlók.

Van néhány olyan leírás és képpel illusztrálás pld. a meddőséget gyógyítja a kistálygyógyász egy hölgyön egy bizonyos kristályok kirakásával. Voltam mint szemlélődő néhány kristálybörzén s ott bizony olyan árak vannak hogy csak az tudja megfizetni aki dolgozik velük. Persze ezt nem azért írtam hogy én döntsem el a kérdezőnek vagy a cáfolónak van igaza.

2018. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
14%

Én fizikus vagyok, szóval álljunk meg egy picit. Az hogy a beteg szervnek más a frekvenciája az egészségeséhez később nagyon távol áll attól, hogy ha ráteszel a szervre egy kristályt az meggyógyul. A beteg test frekvenciája nem ok, hanem okozat. A szervezet egészségtelen életvitelének ; mozgásszegénység, vitamin és ásványianyag hiányos táplálkozás valamint cukros, zsíros ételek töménytelen mennyiségének fogyasztása az oka. Egy idő után szervi eltérések jönnek létre. Olyan ez mintha egy autóra nem vigyázol, nem tartasz karban elromlanak az alkatrészek. Ezeknek az alkatrészeknek a hanga eltérő a normálistól, mert deformáció jött létre bennük. De ezt kívülről kristályokkal vagy olyan hangrezontárral nem tudod megváltoztatni. Ha egy hanggenerátorral eléred, hogy ne halljad a berregést, mert kioltja a meghibásodott alkatrész hangját még nem javul meg a kocsi.



Magyarán a megváltozott frekvenciája a szervnek az a betegségtől való deformáció miatt jött létre. Kristályokkal nem tudsz szervi gyógyulást előidézni a testben pláne, hogy ugyanúgy helytelenül étkezik valaki. Remélem érthető.

2018. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
77%
Hozzáteszem, hogy ilyesmit hogy a DNS-nek 10 vagy 12 szála lenne életemben nemhallottam.
2018. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
80%
A DNS-nek nincs 12 szála.
2018. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Mojjo ***** válasza:
74%

@16: Fizikus, mi, de azért azt lazán elhiszed, hogy a beteg szervnek más a frekvenciája, mint az egészségesnek? :D Én meg az angol királynő vagyok.


A szerveink meg nem hangvillák, vagy gitárhúrok.

2018. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Tessék, tudatlanok: [link]
2018. máj. 30. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!