Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a hátralevő...

Ti mit tennétek a hátralevő időtökben, ha tudnátok mikor haltok meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy eléggé furcsa képességem. Megálmodom, vagy megérzem ha meg fog halni valaki a környezetemben. Eddig 15 ilyen megérzésem volt, soha nem tévedtem, mindig meghaltak azok az emberek akikről megéreztem,hogy elmennek, pár nappal az álmom/megérzésem után ( sőt volt rá példa, hogy még aznap) szóval..


Legutóbb a saját halálomat láttam, csak annyi különbséggel, hogy a sajátomét nem pár nappal, hanem 7 évvel előtte. Szóval ha eddig mindenkinél bejött a megérzésem, akkor miért saját magamnál tévednék? ( bár azt nem tudom a sajátom miért láttam ennyire előre) Nem félek a haláltól, igazából sosem akartam sokáig élni, és hiszek benne, hogy odaát valami jobb várhat. De ti mégis mivel töltenétek a hátralevő időtöket, ha tudnátok, hogy 30 éves korotok előtt meghaltok??



2018. máj. 31. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudod megállapítani, hogy pont 7 év múlva lesz ? Amúgy hogy fogsz meghalni ? :D

Én szerintem utazgatnék, meg készítenék bakancs listát hogy mi az amit mindenképpen ki szeretnék próbálni a hátralévő 7 év alatt.

Mesélnél még erről a "képességedről "?

2018. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az itt válaszolókról meg tudod mondani, meddig fognak még élni?
2018. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez ha valoban igy van akkor, jesszus ez durva! Csak azt csinalnek amit szeretek es azokkal akiket szeretek! Egy napot nem pocsekolnek el! Es erdekelne hogy, hogy almodtad meg es,hogy mi fog tortenni?!
2018. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mond meg nekem is, hogy mikor fogok meghalni!
2018. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"De ti mégis mivel töltenétek a hátralevő időtöket, ha tudnátok, hogy 30 éves korotok előtt meghaltok??"


Énekléssel zeneszerzéssel, csatlakoznék a 28-asok klubjába.

2018. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is előre tudom mások halálát, még úgy is, hogy nem kerülök velük kapcsolatban. Tehát...

1-es válaszíró: 6 év múlva fog meghalni egy közlekedési balesetben. Kár érte.

2-es válaszíró: 15 év múlva fog meghalni, el fogja gázolni egy jégkrémes kocsi. Részvétem!

3-as válaszíró: Terrorizmus áldozata lesz 9 év múlva. Magyarországon ez lesz az első, tulajdonképpen rajta kívül 34 áldozat lesz. Ez van.

4-es válaszíró: Egy aszteroida áldozata lesz 13 év múlva. Még a hírekben is mutatni fogják. Pár ismerőse csak azért fog interjút adni, hogy bekerüljön a tévében

5-ös válaszíró: Rég halott.

7-os válaszíró: 106 év múlva fog meghalni, mivel egy olyan betegségben fog szenvedni, amit csak 43 év múlva tudnak csak gyógyítani szóval addig le fogják fagyasztani.

"Ti mit txennétek a hátralevő időtökben, ha tudnátok mikor haltok meg?"

Mindent kipróbálnék és nevetve várnám a halált.

2018. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6os te komolyan nagyon nagy forma vagy! Ne hogy mar csak 9evet josolj nekem! :D
2018. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Ez van. Nem rajtam múlik, mellesleg a jövő változékony, ennek bizonyítéka, hogy te lettél a 7-es, ugyanakkor az előző 7-es átugrott a 9-esre. Bizonyára a válaszom befolyásolja a jövő alakulást de csak kis mértékben. Vigyázni kell a paradoxonokkal, mert a végén megsemmisül az Univerzum.
2018. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hedonista szektát alapítanék.
2018. jún. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ismerősömnek megjósolták, hogy 30 évesen meghal, mert rövid az életvonala. Annyira elhitte, hogy folyton ezzel jött, biztos volt benne. Nem csinált semmit másként amúgy, dolgozni jár, számítógépezik. Mai napig él és virul
2018. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!