Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan spirituális...

Ismer valaki olyan spirituális segítőt aki segíteni tudott a lelki fejlődésben?

Figyelt kérdés

Konkrétabban úgy értem hogy akivel annyit tudott fejlődni hogy a saját egészségére is gyógyító hatással volt.


Amikor az ember beteg nyilván minden alternatív dolgot kipróbál, nincs vesztenivalója alapon.


Szóval köszi de az okoskodó, kötöszködő kommenteket írjátok máshova.



2018. jún. 6. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
... vagy akinek a segítségével több kérdésre is választ találtatok magatokban.
2018. jún. 6. 15:28
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Olyat keress, ami kultúrálisan közel áll hozád. Én nem hiszek semmiben, de ettől függetlenül simán kinézem magamból, hogy én is keresnék valami kapaszkodót, pl. ha rákos lennék.


Pár kipróbálható dolog: pszichológus, vallások (zarándokút, lelki gyakorlatra elvonulás imaházba), kineziológus (húgomnak bevállt, azt értette meg vele, hogy mások életével ne foglalkozzon, mert ezzel csak felesleges terhet vesz a vállára), theta healing (egyik kolléganőm csinálta, materialistaként is azt mondom, hogy okosan van kitalálva a hit gyógyító erejének célirányos aktiválására, csak engedd magad hinni abban, hogy valamilyen teremtőnek vagy gondviselésnek - de nincs kimondva, hogy ez valamilyen vallás szerinti isten - te igenis számítasz).

2018. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pszichomukik nem annyira jók a mai világban. Helyette jobb egy coaching, néhány pap, egy életmódtábor, egy önismereti tréning-, csoport, ahol nem a megrögzött pszichomukik vannak, hanem olyanok, akik az életet tudják, nem a könyveket.
2018. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kineziologus nem vált be, keresztyénség nem vitt előre, pedig szerves része volt az életemnek.

Volt jó tanasztalatom segítőkkel kapcsolatosan, nagyon sok pluszt adott az életemhez, de egy szintig eljutottunk és ott megrekedtem.

2018. jún. 6. 22:30
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Tudod mit szeretnel? Szerintem nem masnak kell megmondania.

Talan ezt nem tudod eldonteni pedig ezt mindenkepp magadnak kell, hogy mas dontson helyeted eletedrol vagy hogy te magad.

Ebben mas nem segithet.

2018. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Félreértettél. Nem más tanácsa alapján akarok élni és dönteni. Olyan segítőt keresek aki segít önmagamban megtalálni a válaszokat! És egyedül nem mindig és mindenkinek sikerül.
2018. jún. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!